background - Nový král?
Nový král?

Nový král?

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
0 obrázků
4 min čtení

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se čemu divit, ještě ani není vydaný.

Robot Chache Samotná stránka říká: První decentralizovaná platforma, pro vydávání, nakupování a prodávání her na světě. Což v praxi znamená, že budete moct prodávat i dohrané hry. Dokážu si představit, že to celé bude fungovat podobně jako komunitní trh na Steamu.

IRON A čím, že se bude platit? - To je dobrá otázka. Na této platformě se bude platit zcela novou kryptoměnou nazvanou IRON. Je to měna založena na formátu ERC-20, což ji dodává na důvěryhodnosti a ano, hráči ji budou moct těžit.

Robot Cache také vývojářům slibuje poplatek za uvedení hry pouze 5% oproti klasickým 30% jako má například Steam. Dále, když budou hráči prodávat hru dostanou z prodeje 25% výdělku, což není moc, ale přece jenom to je první platforma co něco takového umožňuje. Myslím si, že tato platforma rozhodně má potenciál a těšíme se jak to celé dopadne. Co si myslíte vy? Napište nám do komentářů!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background