background - Call of Duty: Black Ops 3 Zombie mód
Call of Duty: Black Ops 3 Zombie mód

Call of Duty: Black Ops 3 Zombie mód

28. 06. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
3 min čtení

Jak už bývá od Activision zvykem, každý rok vychází nové Call of Duty a pokaždé výjdou i nějáká ta DLC. Podle zatim dostupných informací se zdá, že tomu tak bude i tento rok.

Zombie

Na letošní E3 byly představeny věci, které se týkaly Call of Duty: Black Ops 3. Kromě ukázky z kooperace s cyborgy také ukázali nové prvky multiplayeru. Není to ani týden od uběhlé E3 a na světlo světa již vychází další novinky.

8-12 červernce se uskuteční ComicCon v San Diegu. Dle rozpisu zde během konference bude "zombie ředitel" demonstrovat nový mód. Co z toho vlastně vznikne? Bude zombie mód rovnou ve hře? Nebo si budeme muset zakoupit DLC? Na tuto otázku se dozvíme odpověď začátkem července nebo také 6. září, kdy hra vychází.

Co říkáte na zombie módy v Call of Duty?

Jsou super.
Příjemné zpestření.
Nikdy jsem je nehrál.
Celkem hlasů: 56
Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background