background - Nová hra od tvůrců Bioshocku
Nová hra od tvůrců Bioshocku

Nová hra od tvůrců Bioshocku

29. 06. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Vývojáří ze studia The Deep End Games, kteří vytvořili Bioshock a Dead Space, vložili na Kickstarter FPS horrorovou hru. Jako každá věc na Kickstarteru i tato potřebovala vybrat určitou částku aby vznikla. Cíl se podařil a tak hra opravdu vznikne. Zatím pouze pro PC , ale na konzolovou verzi se peníze pořád ještě vybírají.

Perception

Cílem je 350 000 dolarů pro PS4 verzi a v případě 400 000, vznikne i XONE verze.

„Perception je příběhově založená hororová adventura z první osoby, která vypráví příběh Cassie. Slepé hrdinky, která využívá svůj neobvyklý sluch a důvtip, aby odhalila tajemství opuštěného sídla, které jí straší ve snech”, tak popsali vývojáři novou hru, ve které budete řešit hádanky a různé úkoly.

Perception

V plánu je také několik módů hry. První je pro hráče, kteří mají rádi příběh. Hlavní hrdinka bude ukecaná a celá hra se bude soustředit na příběh. Na druhé straně bude mód, který se bude soustředit pouze na horrorovou atmosféru.

Perception

Hra by měla vyjít příští rok v létě zatím pouze pro PC, ale věříme, že se hra podívá i na konzole.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
background