background - Nová hra od tvůrců Bioshocku
Nová hra od tvůrců Bioshocku

Nová hra od tvůrců Bioshocku

29. 06. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Vývojáří ze studia The Deep End Games, kteří vytvořili Bioshock a Dead Space, vložili na Kickstarter FPS horrorovou hru. Jako každá věc na Kickstarteru i tato potřebovala vybrat určitou částku aby vznikla. Cíl se podařil a tak hra opravdu vznikne. Zatím pouze pro PC , ale na konzolovou verzi se peníze pořád ještě vybírají.

Perception

Cílem je 350 000 dolarů pro PS4 verzi a v případě 400 000, vznikne i XONE verze.

„Perception je příběhově založená hororová adventura z první osoby, která vypráví příběh Cassie. Slepé hrdinky, která využívá svůj neobvyklý sluch a důvtip, aby odhalila tajemství opuštěného sídla, které jí straší ve snech”, tak popsali vývojáři novou hru, ve které budete řešit hádanky a různé úkoly.

Perception

V plánu je také několik módů hry. První je pro hráče, kteří mají rádi příběh. Hlavní hrdinka bude ukecaná a celá hra se bude soustředit na příběh. Na druhé straně bude mód, který se bude soustředit pouze na horrorovou atmosféru.

Perception

Hra by měla vyjít příští rok v létě zatím pouze pro PC, ale věříme, že se hra podívá i na konzole.

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background