background - Chystá se The Last of Us 2?
Chystá se The Last of Us 2?

Chystá se The Last of Us 2?

1. 07. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
4 min čtení

Nolan North, dabér vůdce lidožroutů Davida, při rozhovoru na PopConu prozradil něco, co zřejmě neměl a zahltil tak celý herní svět. Jeden z reportérů se ho totiž ptal, zda spolupracuje s Naugty dog i na něčem jiném, než Uncharted 4. Nolan North odpověděl:" Vím, že pracují na The Last of Us 2, ale moje postava umřela poněkud předčasně." Je také možné, že se Nolan North mohl splést. Jeho odpověď byla v kontextu, proč s Naughty Dog nespolupracuje i na jiných projektech.

David

Později toho dne Troy Baker, představitel Joela řekl: "Nevím nic. Nevím jestli uděláme další díl nebo ne. Jestli ano, pak důvěřuji Neilovi (tvůrčí ředitel) a Bruceovi (herní ředitel) a každému v Naughty Dog, že řeknou vše co bude potřeba říci." Troy Baker tedy nepotvrdil ani nevyvrátil informaci Nolana Northa.

Joel

Jedna z teorií je, že příběh se bude odehrávat s jinými postavami. Joelův příběh, byl poměrně dobře zakončen, tudíž není důvod v jeho pokračování. To jsou ovšem jen spekulace. A nám nezbývá nic jiného, než si počkat na oficiální vyjádření vývojářů z Naughty Dog.

Těšíte se na TOUL 2?

Ano moc!
Zahrál bych si. Bohužel nemám PS4.
Ne. Hra mě nebavila
Celkem hlasů: 191
Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background