background - Chystá se The Last of Us 2?
Chystá se The Last of Us 2?

Chystá se The Last of Us 2?

1. 07. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
4 min čtení

Nolan North, dabér vůdce lidožroutů Davida, při rozhovoru na PopConu prozradil něco, co zřejmě neměl a zahltil tak celý herní svět. Jeden z reportérů se ho totiž ptal, zda spolupracuje s Naugty dog i na něčem jiném, než Uncharted 4. Nolan North odpověděl:" Vím, že pracují na The Last of Us 2, ale moje postava umřela poněkud předčasně." Je také možné, že se Nolan North mohl splést. Jeho odpověď byla v kontextu, proč s Naughty Dog nespolupracuje i na jiných projektech.

David

Později toho dne Troy Baker, představitel Joela řekl: "Nevím nic. Nevím jestli uděláme další díl nebo ne. Jestli ano, pak důvěřuji Neilovi (tvůrčí ředitel) a Bruceovi (herní ředitel) a každému v Naughty Dog, že řeknou vše co bude potřeba říci." Troy Baker tedy nepotvrdil ani nevyvrátil informaci Nolana Northa.

Joel

Jedna z teorií je, že příběh se bude odehrávat s jinými postavami. Joelův příběh, byl poměrně dobře zakončen, tudíž není důvod v jeho pokračování. To jsou ovšem jen spekulace. A nám nezbývá nic jiného, než si počkat na oficiální vyjádření vývojářů z Naughty Dog.

Těšíte se na TOUL 2?

Ano moc!
Zahrál bych si. Bohužel nemám PS4.
Ne. Hra mě nebavila
Celkem hlasů: 192
Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background