background - Dead Island 2 již nemá v rukou studio Yager
Dead Island 2 již nemá v rukou studio Yager

Dead Island 2 již nemá v rukou studio Yager

16. 07. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Ti, kteří hráli předchozí díly Dead Islandu od polského studia Techland, mi určitě dají za pravdu, že hra je to velmi dobrá a jako titul i velmi ambiciozní. To si mysleli i v Deep Silver, když tuto značku kupovali a pustili se do vývoje Dead Island 2. Po E3 traileru z roku 2014 vypadalo vše slibně a v naprostém pořádku. Opak je však pravdou.

DI

To, že má hra potíže jsem se dozvěděli v dubnu, kdy bylo posunuto datum vydání. Z původního letošního roku na rok příští. To by nás až tolik nemrzelo, pokud by hra byla opravdu dodělaná a v době vydání funkční, protože některé dnešní hry toho nejsou schopné.

deep_silver

Deep Silver totiž ukončil spolupráci se studiem Yager, které stojí za ne přiliš dobrou hrou, Spec Ops: The Line. Podle vydavatelů nedosahovali vývojáři dostatečných kvalit k vývoji Dead Islandu 2. Dead Island je tak nyní bez vývojářů a datum vydání je proto nejasné. Deep Silver se nechal slyšet, že o značku přijít nechtějí a udělají vše proto, aby hra vyšla v roce 2016.

yager

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background