background - Dead Island 2 již nemá v rukou studio Yager
Dead Island 2 již nemá v rukou studio Yager

Dead Island 2 již nemá v rukou studio Yager

16. 07. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Ti, kteří hráli předchozí díly Dead Islandu od polského studia Techland, mi určitě dají za pravdu, že hra je to velmi dobrá a jako titul i velmi ambiciozní. To si mysleli i v Deep Silver, když tuto značku kupovali a pustili se do vývoje Dead Island 2. Po E3 traileru z roku 2014 vypadalo vše slibně a v naprostém pořádku. Opak je však pravdou.

DI

To, že má hra potíže jsem se dozvěděli v dubnu, kdy bylo posunuto datum vydání. Z původního letošního roku na rok příští. To by nás až tolik nemrzelo, pokud by hra byla opravdu dodělaná a v době vydání funkční, protože některé dnešní hry toho nejsou schopné.

deep_silver

Deep Silver totiž ukončil spolupráci se studiem Yager, které stojí za ne přiliš dobrou hrou, Spec Ops: The Line. Podle vydavatelů nedosahovali vývojáři dostatečných kvalit k vývoji Dead Islandu 2. Dead Island je tak nyní bez vývojářů a datum vydání je proto nejasné. Deep Silver se nechal slyšet, že o značku přijít nechtějí a udělají vše proto, aby hra vyšla v roce 2016.

yager

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background