background - Nové informace o Fallout 4
Nové informace o Fallout 4

Nové informace o Fallout 4

27. 07. 2015
Erika Janečková
0 obrázků
4 min čtení

Pokud se už nemůžete dočkat čtvrtého dílu hry Fallout, určitě vás budou zajímat nové informace, které Bethesda zveřejnila na konferenci Quakecon.

Z nového dema jsme se například dozvěděli, že pes Dogmeat byl vytvořen nasnímáním psa hlavního designéra hry, aby bylo jeho chování ve hře co nejvíce realistické. Psa můžete ve hře použít například k průzkumu budov.

Také byli představeni noví společníci. Preston Garvey je vůdcem frakce Commonwealth Minutemen, ke které se můžete připojit. Další postavou je charismatická Piper, kterou najdete poblíž Diamond City. Společníků bude celkem dvanáct, ale budete mít také možnost hrát bez nich. S lidskými společníky navíc můžete mít románek, bez ohledu na pohlaví postav.

Ve hře se můžete těšit na 70 perků, z nichž každý má navíc systém hodností. Celkem se tedy bude jednat o 275 různých variací.

Fallout 4 má vyjít 10. listopadu na Xbox One, PlayStation 4 a PC. Příští měsíc se navíc můžete těšit na hru Fallout Shelter, která vyjde na Android.

Na tomto odkazu se můžete podívat na video, které shrnuje informace získané z nového dema Fallout 4.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background