background - Nové informace o Fallout 4
Nové informace o Fallout 4

Nové informace o Fallout 4

27. 07. 2015
Erika Janečková
0 obrázků
4 min čtení

Pokud se už nemůžete dočkat čtvrtého dílu hry Fallout, určitě vás budou zajímat nové informace, které Bethesda zveřejnila na konferenci Quakecon.

Z nového dema jsme se například dozvěděli, že pes Dogmeat byl vytvořen nasnímáním psa hlavního designéra hry, aby bylo jeho chování ve hře co nejvíce realistické. Psa můžete ve hře použít například k průzkumu budov.

Také byli představeni noví společníci. Preston Garvey je vůdcem frakce Commonwealth Minutemen, ke které se můžete připojit. Další postavou je charismatická Piper, kterou najdete poblíž Diamond City. Společníků bude celkem dvanáct, ale budete mít také možnost hrát bez nich. S lidskými společníky navíc můžete mít románek, bez ohledu na pohlaví postav.

Ve hře se můžete těšit na 70 perků, z nichž každý má navíc systém hodností. Celkem se tedy bude jednat o 275 různých variací.

Fallout 4 má vyjít 10. listopadu na Xbox One, PlayStation 4 a PC. Příští měsíc se navíc můžete těšit na hru Fallout Shelter, která vyjde na Android.

Na tomto odkazu se můžete podívat na video, které shrnuje informace získané z nového dema Fallout 4.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background