background - MAFIA 3  OZNÁMENA
MAFIA 3  OZNÁMENA

MAFIA 3 OZNÁMENA

28. 07. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Konečně jsme se dočkali. Byla oficiálně oznámena Mafie 3. Dlouho jsme si ji přáli a také jsme o ní spekulovali. Naše prosby byly vyslyšeny.

MAFIE

Vývojáři z 2K dnes na svém Twitteru uveřejnili první obrázek hry. A slibují, že na letošním Gamescomu, který se koná již za týden, představí první informace. Je logické, že hra bude představena právě na Gamescomu v Evropě, protože i samotná hra byla vždy spíše evropskou značkou a na E3 by nemusela vzbudit pozornost.

Co lze usoudit z prvního obrázku? 4 postavy nemusí značit kooperaci více hráčů. Ovšem auta v pozadí už nám nápovědu dát mohou. Podle vzhledu a typu automobilů se přesuneme do sedmdesátých let minulého století.

Nejpotěšující informací však zůstává fakt, že hru můžeme označit za alespoň částečně českou. V kalifornském Novatu, kam se projekt přesunul, se také přesunula spousta vývojářů z 2K Czech a studio Hangar 13 úzce spolupracuje s brněnskou pobočkou 2K Czech. Z přibližně 120ti členého týmu je až jedna pětina pracovníků české národnosti a většina z nich pracovala na předchozím dílu, případně dílech.

Hangar13

Je tedy rozhodně se na co těšit a všichni s nadšením očekáváme další informace.

background