background - MAFIA 3  OZNÁMENA
MAFIA 3  OZNÁMENA

MAFIA 3 OZNÁMENA

28. 07. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Konečně jsme se dočkali. Byla oficiálně oznámena Mafie 3. Dlouho jsme si ji přáli a také jsme o ní spekulovali. Naše prosby byly vyslyšeny.

MAFIE

Vývojáři z 2K dnes na svém Twitteru uveřejnili první obrázek hry. A slibují, že na letošním Gamescomu, který se koná již za týden, představí první informace. Je logické, že hra bude představena právě na Gamescomu v Evropě, protože i samotná hra byla vždy spíše evropskou značkou a na E3 by nemusela vzbudit pozornost.

Co lze usoudit z prvního obrázku? 4 postavy nemusí značit kooperaci více hráčů. Ovšem auta v pozadí už nám nápovědu dát mohou. Podle vzhledu a typu automobilů se přesuneme do sedmdesátých let minulého století.

Nejpotěšující informací však zůstává fakt, že hru můžeme označit za alespoň částečně českou. V kalifornském Novatu, kam se projekt přesunul, se také přesunula spousta vývojářů z 2K Czech a studio Hangar 13 úzce spolupracuje s brněnskou pobočkou 2K Czech. Z přibližně 120ti členého týmu je až jedna pětina pracovníků české národnosti a většina z nich pracovala na předchozím dílu, případně dílech.

Hangar13

Je tedy rozhodně se na co těšit a všichni s nadšením očekáváme další informace.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background