background - Známe prostředí Mafia 3?
Známe prostředí Mafia 3?

Známe prostředí Mafia 3?

31. 07. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Celým internetem proběhlo potvrzení pokračování herní série Mafia a to třetím dílem. Tato herní série má kořeny u nás v Čechách. Na hře pracuje kalifornské studio Hangar 13 a na hře stále pracují také češi.

Lidé z celého světa spekulují, co nám naznačuje první obrázek od vývojářu a my vás tímto článkem seznámíme s tím, co lze vyčíst z obrázku.

Z aut postavených za postavami lze soudit, že děj se bude odehrávat kolem 70. let minulého století. V 60. a 70. letech se v USA obchodovalo s marihuanou a kokainem, což by to děje hry, ve které figurují mafiáni, krásně zapadlo. To by však znamenalo rozloučit se ze starou Cosa Nostrou z prvního a částečně druhého dílu. Příroda kolem, včetně aligátora, nasvědčuje místo děje a to jih USA zapadlou osadu Bohemia - to se přímo nabízí, nedaleko New Orleans. Dále na obrázku vidíme 4 hrdiny - mezi nimi i ženu. Objevují se spekulace, zda si nevzali vývojáři vzor přepínání postav z Grand theft auto V.

Prozatím jsou to spekulace, ale jistě se více dozvíme z připravovaného traileru.

Těšíte se na Mafia 3?

Ano, je to má oblíbená série.
Ne, tato série mě zklamala a nezaujala.
K této otázce se stavím neutrálně.
Celkem hlasů: 525
Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
background