background - Jak chladit svůj systém?
Jak chladit svůj systém?

Jak chladit svůj systém?

9. 08. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
3 min čtení

Teplé letní dny jsou ideální k relaxaci u vody, ale pro spoustu lidí jsou také rizikové.Dále jsou rizikové pro hráče, herní platformy vedry dosti trpí. Existuje řada metod jak systému pomoci a my vám je prozradíme!

* Chladicí podložky Lze zakoupit chladicí podložky pro počitače i konzole. Chladí spodek platformy pomocí svého větráku. Tato metoda je velice efektivní a prodlužuje životnost platformy kterou chladí. Samozřejmě pokud se vám nechce investovat, lze použít zejména u konzolí normální větrák.

* Gelové pytlíky Dále je možné použít chladící pytlík. Samozřejmě se doporučuje je obložit třeba utěrkou kvůli vlhkosti.

* Sundat kryty Pokud máte stolní PC, můžete sundat krytky počítače kvůli vzduchu, který bude proudit mezerami.

* Vyčistit od prachu Pokud vyčistíte váš systém od prachu, uvolní se mezery a počítač bude lépe zvládat vysoké teploty.

Chladíte váš systém?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 362
Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background