background - Jak chladit svůj systém?
Jak chladit svůj systém?

Jak chladit svůj systém?

9. 08. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
3 min čtení

Teplé letní dny jsou ideální k relaxaci u vody, ale pro spoustu lidí jsou také rizikové.Dále jsou rizikové pro hráče, herní platformy vedry dosti trpí. Existuje řada metod jak systému pomoci a my vám je prozradíme!

* Chladicí podložky Lze zakoupit chladicí podložky pro počitače i konzole. Chladí spodek platformy pomocí svého větráku. Tato metoda je velice efektivní a prodlužuje životnost platformy kterou chladí. Samozřejmě pokud se vám nechce investovat, lze použít zejména u konzolí normální větrák.

* Gelové pytlíky Dále je možné použít chladící pytlík. Samozřejmě se doporučuje je obložit třeba utěrkou kvůli vlhkosti.

* Sundat kryty Pokud máte stolní PC, můžete sundat krytky počítače kvůli vzduchu, který bude proudit mezerami.

* Vyčistit od prachu Pokud vyčistíte váš systém od prachu, uvolní se mezery a počítač bude lépe zvládat vysoké teploty.

Chladíte váš systém?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 362
Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background