background - Mapa celých Spojených Států v GTA VI?
Mapa celých Spojených Států v GTA VI?

Mapa celých Spojených Států v GTA VI?

19. 08. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
2 min čtení

Na světlo světa se dostalo několik informací z Rockstar Games ohledně dalšího dílu GTA. Nový díl by se mohl na trhu objevit v roce 2020, ale nejzajímavější informací je to, že hra by mohla obsahovat kompletní mapu USA s největšími městy a dominantami.

Není to nemožné, vždyť The Crew již kompletní mapu států obsahuje. S pečlivostí a smyslem pro detail Rockstaru by mapa mohla být ještě dokonalejší. Všemu navíc pomáhá i výkon nových konzolí.

Kdo ví, na jaké úrovni bude herní svět v roce 2020, když v posledních letech jdou technologie her strmě vzhůru. V GTA je ovšem myšlenka mapy celých států něco úžasného a mezi komunitou i jistě velmi vítaného.

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background