background - Mapa celých Spojených Států v GTA VI?
Mapa celých Spojených Států v GTA VI?

Mapa celých Spojených Států v GTA VI?

19. 08. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
2 min čtení

Na světlo světa se dostalo několik informací z Rockstar Games ohledně dalšího dílu GTA. Nový díl by se mohl na trhu objevit v roce 2020, ale nejzajímavější informací je to, že hra by mohla obsahovat kompletní mapu USA s největšími městy a dominantami.

Není to nemožné, vždyť The Crew již kompletní mapu států obsahuje. S pečlivostí a smyslem pro detail Rockstaru by mapa mohla být ještě dokonalejší. Všemu navíc pomáhá i výkon nových konzolí.

Kdo ví, na jaké úrovni bude herní svět v roce 2020, když v posledních letech jdou technologie her strmě vzhůru. V GTA je ovšem myšlenka mapy celých států něco úžasného a mezi komunitou i jistě velmi vítaného.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background