background - Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter
Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter

Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter

23. 08. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
6 min čtení

Nemůžete se dočkat nového Fallout 4? Mám pro vás řešení! Stáhněte si mobilní hru Fallout Shelter, kterou naleznete zdarma na Google Play a App Store.

O co ve hře jde? Vašim úkolem je vybudovat fungující a pro obyvatele (Dwellers) příjemný kryt, ve kterém se budou cítit jako doma. Budete tak muset zajistit dostatek jídla, elektřiny a vody. Postupem času a získáváním více obyvatel se vám otevřou nové místnosti, které vám usnadní vylepšování vašeho krytu.

Hlavními místnostmi jsou Power Generator (zde vyrábíte elektrický proud), Water Treatment (čistička vody a zásobárna krytu), Diner Room (výrobna jídla pro kryt) a Living Quarters (Čím více jich máte, tím více můžete mít Dwellerů. Slouží také k rozmnožování populace). Vedlejší místnosti slouží především k zdokonalení schopností vašich Dwellerů.

A jaké dovednosti nebo schopnosti ve hře jsou? Strenght (hlavní využití v Power Generator), Perception (Water Treatment), Endurance (nejvhodnější pro výpravy do Watelandu), Charisma (Rádio nebo rozmnožování), Intelligence (laboratoře), Agility (Dinner Room) a Luck (čím větší štěstí Dweller má, tím větší šance na získaní peněžního bonusu).

Svého Dwellera můžete vyslat na výpravu ven do Wastelandu, kde lze nalézt zbraně, outfity, které zlepšují dovednosti a získat XP body. Zbraně se vám budou hodit na odrážení útoků nebo na obranu proti broukům a jiné havěti.

Ve hře je samozřejmě možné dokoupit za skutečné peníze lunch box, ve kterém jsou 4 karty. Získat tak můžete herní měnu, outfity, zbraně, suroviny a speciální charaktery s vysokými dovednostmi.

Nechybí také úkoly, za které získate učitou peněžní odměnu nebo jeden lunch box.

Hra je opravdu zábavná a návyková. Stravit u ní lze spoustu hodin. Hodnocení je proto velmi kladné.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background