background - Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter
Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter

Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter

23. 08. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
6 min čtení

Nemůžete se dočkat nového Fallout 4? Mám pro vás řešení! Stáhněte si mobilní hru Fallout Shelter, kterou naleznete zdarma na Google Play a App Store.

O co ve hře jde? Vašim úkolem je vybudovat fungující a pro obyvatele (Dwellers) příjemný kryt, ve kterém se budou cítit jako doma. Budete tak muset zajistit dostatek jídla, elektřiny a vody. Postupem času a získáváním více obyvatel se vám otevřou nové místnosti, které vám usnadní vylepšování vašeho krytu.

Hlavními místnostmi jsou Power Generator (zde vyrábíte elektrický proud), Water Treatment (čistička vody a zásobárna krytu), Diner Room (výrobna jídla pro kryt) a Living Quarters (Čím více jich máte, tím více můžete mít Dwellerů. Slouží také k rozmnožování populace). Vedlejší místnosti slouží především k zdokonalení schopností vašich Dwellerů.

A jaké dovednosti nebo schopnosti ve hře jsou? Strenght (hlavní využití v Power Generator), Perception (Water Treatment), Endurance (nejvhodnější pro výpravy do Watelandu), Charisma (Rádio nebo rozmnožování), Intelligence (laboratoře), Agility (Dinner Room) a Luck (čím větší štěstí Dweller má, tím větší šance na získaní peněžního bonusu).

Svého Dwellera můžete vyslat na výpravu ven do Wastelandu, kde lze nalézt zbraně, outfity, které zlepšují dovednosti a získat XP body. Zbraně se vám budou hodit na odrážení útoků nebo na obranu proti broukům a jiné havěti.

Ve hře je samozřejmě možné dokoupit za skutečné peníze lunch box, ve kterém jsou 4 karty. Získat tak můžete herní měnu, outfity, zbraně, suroviny a speciální charaktery s vysokými dovednostmi.

Nechybí také úkoly, za které získate učitou peněžní odměnu nebo jeden lunch box.

Hra je opravdu zábavná a návyková. Stravit u ní lze spoustu hodin. Hodnocení je proto velmi kladné.

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background