background - Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter
Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter

Zkraťte si čekání na Fallout 4 - vyzkoušejte Fallout Shelter

23. 08. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
6 min čtení

Nemůžete se dočkat nového Fallout 4? Mám pro vás řešení! Stáhněte si mobilní hru Fallout Shelter, kterou naleznete zdarma na Google Play a App Store.

O co ve hře jde? Vašim úkolem je vybudovat fungující a pro obyvatele (Dwellers) příjemný kryt, ve kterém se budou cítit jako doma. Budete tak muset zajistit dostatek jídla, elektřiny a vody. Postupem času a získáváním více obyvatel se vám otevřou nové místnosti, které vám usnadní vylepšování vašeho krytu.

Hlavními místnostmi jsou Power Generator (zde vyrábíte elektrický proud), Water Treatment (čistička vody a zásobárna krytu), Diner Room (výrobna jídla pro kryt) a Living Quarters (Čím více jich máte, tím více můžete mít Dwellerů. Slouží také k rozmnožování populace). Vedlejší místnosti slouží především k zdokonalení schopností vašich Dwellerů.

A jaké dovednosti nebo schopnosti ve hře jsou? Strenght (hlavní využití v Power Generator), Perception (Water Treatment), Endurance (nejvhodnější pro výpravy do Watelandu), Charisma (Rádio nebo rozmnožování), Intelligence (laboratoře), Agility (Dinner Room) a Luck (čím větší štěstí Dweller má, tím větší šance na získaní peněžního bonusu).

Svého Dwellera můžete vyslat na výpravu ven do Wastelandu, kde lze nalézt zbraně, outfity, které zlepšují dovednosti a získat XP body. Zbraně se vám budou hodit na odrážení útoků nebo na obranu proti broukům a jiné havěti.

Ve hře je samozřejmě možné dokoupit za skutečné peníze lunch box, ve kterém jsou 4 karty. Získat tak můžete herní měnu, outfity, zbraně, suroviny a speciální charaktery s vysokými dovednostmi.

Nechybí také úkoly, za které získate učitou peněžní odměnu nebo jeden lunch box.

Hra je opravdu zábavná a návyková. Stravit u ní lze spoustu hodin. Hodnocení je proto velmi kladné.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background