background - Spekulace o data vydání Mafia 3
Spekulace o data vydání Mafia 3

Spekulace o data vydání Mafia 3

27. 08. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
3 min čtení

Světem prolétly informace o vydání Mafia 3. Hra je velmi očekaváná, autoři už vypustili první videa a hráči čekají na datum vydání.

Internetový obchod Amazon nyní uvádí, že hra výjde 26. dubna 2016. Samozřejmě nelze s tímto datumem počítat. Jistě víte, že to může být pouhé "random" datum, které si někdo vycucal z prstu. Dále za předpokladu, že toto datum je opravdu správné musíme podotknout možnost odkladu hry, což je dnes velkým trendem.

Ze Steamu byla stažena Mafia 2, pro majitele by to nemělo mít žádný vliv, ale pokud hru nevlastníte tak si ji už ani nekoupíte. To neplatí pro krabicové verze. Objevují se spekulace, zda vývojáři neplánují předělávku hry, to nebývá přílíš časté ale stát se to může. Jako příklad lze uvést Sleeping Dogs a Deus Ex: Human Revolution. Mnohem pravděpodobnější jsou vypršelé lhůty licencí u skladeb ve hře.

Pán prstenů: Karetní hra

Pán prstenů: Karetní hra

Jak název napovídá, není třeba vysvětlovat do jakého prostředí nás zavede. Skvělý svět Středozemí se již stal klasikou pro mnohé. A také inspirací pro nejednu hru. S karetní hrou Pán prstenů<...

22. 09. 2017
Michal Fortyn
3 min čtení
background