background - Spekulace o data vydání Mafia 3
Spekulace o data vydání Mafia 3

Spekulace o data vydání Mafia 3

27. 08. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
3 min čtení

Světem prolétly informace o vydání Mafia 3. Hra je velmi očekaváná, autoři už vypustili první videa a hráči čekají na datum vydání.

Internetový obchod Amazon nyní uvádí, že hra výjde 26. dubna 2016. Samozřejmě nelze s tímto datumem počítat. Jistě víte, že to může být pouhé "random" datum, které si někdo vycucal z prstu. Dále za předpokladu, že toto datum je opravdu správné musíme podotknout možnost odkladu hry, což je dnes velkým trendem.

Ze Steamu byla stažena Mafia 2, pro majitele by to nemělo mít žádný vliv, ale pokud hru nevlastníte tak si ji už ani nekoupíte. To neplatí pro krabicové verze. Objevují se spekulace, zda vývojáři neplánují předělávku hry, to nebývá přílíš časté ale stát se to může. Jako příklad lze uvést Sleeping Dogs a Deus Ex: Human Revolution. Mnohem pravděpodobnější jsou vypršelé lhůty licencí u skladeb ve hře.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background