background - Spekulace o data vydání Mafia 3
Spekulace o data vydání Mafia 3

Spekulace o data vydání Mafia 3

27. 08. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
3 min čtení

Světem prolétly informace o vydání Mafia 3. Hra je velmi očekaváná, autoři už vypustili první videa a hráči čekají na datum vydání.

Internetový obchod Amazon nyní uvádí, že hra výjde 26. dubna 2016. Samozřejmě nelze s tímto datumem počítat. Jistě víte, že to může být pouhé "random" datum, které si někdo vycucal z prstu. Dále za předpokladu, že toto datum je opravdu správné musíme podotknout možnost odkladu hry, což je dnes velkým trendem.

Ze Steamu byla stažena Mafia 2, pro majitele by to nemělo mít žádný vliv, ale pokud hru nevlastníte tak si ji už ani nekoupíte. To neplatí pro krabicové verze. Objevují se spekulace, zda vývojáři neplánují předělávku hry, to nebývá přílíš časté ale stát se to může. Jako příklad lze uvést Sleeping Dogs a Deus Ex: Human Revolution. Mnohem pravděpodobnější jsou vypršelé lhůty licencí u skladeb ve hře.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background