background - Stará generace konzolí se nedočká novinek v GTA V
Stará generace konzolí se nedočká novinek v GTA V

Stará generace konzolí se nedočká novinek v GTA V

13. 09. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
3 min čtení

Ve čtvrtek k večeru došlo k oznámení významné aktualizace pro GTA Online. Freemode Events Update nabídne hráčům různe aktivity které nevyžadují žádné připojování, tudíž k hraní těchto aktivit nebudete muset čekat v lobby než se někdo uráčí připojit, žádné zdlouhavé načítací obrazovky vás také nečekají. Aktivity zapnete ve hře, nebudou vás omezovat od zbytku herního světa.

Pro majitele starých generací konzolí máme špatnou zprávu. Verze na PlayStation 3 a Xbox-360 se už žádných nových updatů nedočkají. Vývojaři si myslí, že hra by se mohla stát nestabilní a nechtěji to riskovat. Nechali se slyšet že budou samozřejmě opravovat chyby stále dál.

Položme si ruku na srdce, stará generace konzolí začíná pomalu končit, vývojáři se začínají orientovat na novou generaci, což nabídne lepší zpracování her.

Něco někdy musí skončit, aby mohlo začít něco lepšího.

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background