background - Nové iPhony terčem posměchu a vtípků
Nové iPhony terčem posměchu a vtípků

Nové iPhony terčem posměchu a vtípků

14. 09. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Stačilo pár hodin od konce konference, na které byly představeny nové produkty Applu, a internet byl plný narážek a vtípků na nové iPhony 6S a hlavně novinku iPencil.

Ke konci září se na trhu objeví nové iPhony, které nás v ČR vyjdou o 30 tisíc dráž než kolegy v USA. První informace hovoří o 36 000 Kč v ČR a o 5 000 Kč v USA s tarifem operátora. A proč jsou terčem posměchu? Především kvůli jejich "novým, úžasným a revolučním" funkcím, které Android nabízí již poměrně dlouho.

(zdroj: 9gag)

Steve Jobs jednou na své konferenci pronesl, že Stylus není v životě potřeba. Nyní se ovšem Apple rozhodl dát svým uživatelům k dispozici speciální pero, které se jmenuje iPencil. A stojí "pouhých" 99$!

(zdroj: 9gag)

Pokud máte vtipné obrázky ohledně nových Apple produktů, sdílejte je s námi v komentářích pod článkem nebo na našem Facebooku!

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background