background - Rozšíření pro Bloodhorne, s názvem "The Old Hunters"
Rozšíření pro Bloodhorne, s názvem "The Old Hunters"

Rozšíření pro Bloodhorne, s názvem "The Old Hunters"

16. 09. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Vlastníte hru Bloodhorne a již vás omrzil příběh? Tak nezoufejte, Na uplynulé přehlíde TGS společnost Sony v spojení s Japan Studios představila první rozšíření pomocí traileru, a lidi, máme se na co těšit.

Rozšíření s názvem The Old Hunters se bude týkat tzv. Legendárních Lovců. Lovci kteří pocházejí z minulosti jsou uvězněni ve světě nočních můr a jsou tam polapeni navždy.

Lovci půjdou proti bossům které již známe, napřiklad Darkbeast Paarl a Vicar Amelia. Ale používají zcela jiné zbraně, jako například Simon´s Snowblade. Dále také nové schopnosti jako například Scream který dokáže odhodit nepřítele dozadu. Ludwig, postava z Lore byl také představen, a byl potvrzen jako jeden z bossů rozšíření, které proti nám půjdou a budou se nás snažit zabít. (Jak také jinak že ano :D)

Rozšíření bude dostupné již od 14.99€ a 24. Listopadu. Myslím si že rozšíření má co nabídnout a tak teď jen plně doufám že vydavatelé hry nepůjdou po stopách jedné nejmenované společnosti a nebudou se snažit dostat z jedné herní serii tunu peněz za málo muziky. Já na nové rozšíření čekám a nemůžu se dočkat až jednou umře další ovladač PS4 protože mist boss si mě sundá před checkpointem. A co vy? Těšíte se nebo ne?

Koupíte si rozšíření pro Bloodhorne?

Jistě, mám rád pocit strachu a bezmoci.
Ne, stačilo mi to jednou a víckrát už ne.
Ne, nemám PS 4 :/
Celkem hlasů: 16
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background