background - DLC pro Batman : Arkham Knight oznámeno, ponese název "Catwoman´s Revenge"
DLC pro Batman : Arkham Knight oznámeno, ponese název "Catwoman´s Revenge"

DLC pro Batman : Arkham Knight oznámeno, ponese název "Catwoman´s Revenge"

25. 09. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
5 min čtení

Warner Bros Interactive Entertainment nám nedávno přiblížilo podrobnosti a obsah chystaného DLC-čka pro hru Batman: Arkham Knight, a my vám samozřejmě přineseme informace hned z první ruky.

V říjnu se vydavatelé chystají vypustit do světa tzv. Batman Classic TV Series Mobile Pack Ten hráči umožní využít klasické skiny pro Batmobil, Catwoman a Robina. A spolu s tímto přijde i rozšíření s názvem Catwoman´s revenge.

V této části se bude catwoman probojovávat horama nepřátel jen za jediným cílem. A tím je pomsta Riddlerovi. Kdo hrál Batmana, určitě ví proč, kdo Batmana nehrál, tak si někde přečtěte lore, kdybych vám zde měl vyprávět proč po něm jde, inu, zabralo by nám to pár desítek minut čtení.

Catwoman´s Revenge bude jedním ze 3 tzv. Crime Fighter Pack Dlc-čko o kterám se dnes bavíme je druhé, prvním je rozšíření se skiny, taktéž výše napsané. A třetí a tedy finální je zaměřeno na možnosti boje, a map ve kterých se setkáme s Batmanem, Nightwingem, Robinem a Azraelem.

Season pass pro Batmana stojí 40€ což je zhruba nějakých 1200 Kč, a Warner Bros. se vyjádřilo tak, že Season pass zaručí hráči dostatek rozšíření na 6 měsíců, což znamená až do konce roku 2015

Tak co, půjdete se podívat zpět na zub lumpům, nebo se půjdete rozplývat nad úchvatným pozadím Catwoman? A nebo tuto zezačátku otřesně optimalizovanou hru pro PC nechcete ani vidět? Já se tedy celkem těším na to jak se to chlapcům z Warner Bros-u povede.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background