background - DLC pro Batman : Arkham Knight oznámeno, ponese název "Catwoman´s Revenge"
DLC pro Batman : Arkham Knight oznámeno, ponese název "Catwoman´s Revenge"

DLC pro Batman : Arkham Knight oznámeno, ponese název "Catwoman´s Revenge"

25. 09. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
5 min čtení

Warner Bros Interactive Entertainment nám nedávno přiblížilo podrobnosti a obsah chystaného DLC-čka pro hru Batman: Arkham Knight, a my vám samozřejmě přineseme informace hned z první ruky.

V říjnu se vydavatelé chystají vypustit do světa tzv. Batman Classic TV Series Mobile Pack Ten hráči umožní využít klasické skiny pro Batmobil, Catwoman a Robina. A spolu s tímto přijde i rozšíření s názvem Catwoman´s revenge.

V této části se bude catwoman probojovávat horama nepřátel jen za jediným cílem. A tím je pomsta Riddlerovi. Kdo hrál Batmana, určitě ví proč, kdo Batmana nehrál, tak si někde přečtěte lore, kdybych vám zde měl vyprávět proč po něm jde, inu, zabralo by nám to pár desítek minut čtení.

Catwoman´s Revenge bude jedním ze 3 tzv. Crime Fighter Pack Dlc-čko o kterám se dnes bavíme je druhé, prvním je rozšíření se skiny, taktéž výše napsané. A třetí a tedy finální je zaměřeno na možnosti boje, a map ve kterých se setkáme s Batmanem, Nightwingem, Robinem a Azraelem.

Season pass pro Batmana stojí 40€ což je zhruba nějakých 1200 Kč, a Warner Bros. se vyjádřilo tak, že Season pass zaručí hráči dostatek rozšíření na 6 měsíců, což znamená až do konce roku 2015

Tak co, půjdete se podívat zpět na zub lumpům, nebo se půjdete rozplývat nad úchvatným pozadím Catwoman? A nebo tuto zezačátku otřesně optimalizovanou hru pro PC nechcete ani vidět? Já se tedy celkem těším na to jak se to chlapcům z Warner Bros-u povede.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background