background - HOAX jménem "Trailer na GTA VI!"
HOAX jménem "Trailer na GTA VI!"

HOAX jménem "Trailer na GTA VI!"

7. 10. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Jako lavina se internetem začalo šířit několik videí, které měly ukazovat nové GTA. Avšak neexistují žádné informace, že by se nové GTA chystalo. Pouze z Rockstaru před nedávnem unikly informace o tom, že by ve hře mohla být celá mapa USA.

Ve videích bylo vidět honičky městem a po dálnici, avšak celkové grafické a fyzikální zpracování již na první pohled působilo velmi podezřele. V jednom z videí byly dokonce použity záběry skenování pohybů obličeje ze hry L.A. Noire.

Zatím se nikde neobjevilo oficiální stanovisko Rockstar Games, avšak většina herních magazínů a vlivných osob si myslí, že se skutečně jedná o podvrh.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background