background - Nové Far Cry Primal!
Nové Far Cry Primal!

Nové Far Cry Primal!

7. 10. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Všechny fanoušky Far Cry jistě potěšila ukázka nového Far Cry s názvem Primal. Avšak znejistila mnoho dalších hráčů. Všichni se bojí, jestli se znovu nebude jednat o remake Far Cry 4. Ubisoft již něco podobného předvedl.

Děj se bude odehrávat v době kamenné, těšit se můžeme na lov prehistorických zvířat a úžasné herní prostředí (lesy, močály a tajgy). Místo vylepšování střelných zbraní budete nuceni vylepšovat své primitivní nástroje, aby jste se nestali kořistí místo lovce. Stejně tak důležitý bude i oheň, takže se dočkáme i prvků ze survival her.

Hru vytváří studio Ubisoft Montreal ve spolupráci s pobočkami v Kyjevě a Šanghaji. Nové Far Cry by mělo vyjít 23. února 2016 pro konzole (70€), o měsíc později i na PC (60€).

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background