background - Detaily o Rise of the Tomb Raider DLC
Detaily o Rise of the Tomb Raider DLC

Detaily o Rise of the Tomb Raider DLC

9. 10. 2015
Erika Janečková
0 obrázků
3 min čtení

Ve středu Microsoft oficiálně zveřejnil detaily o DLC hry Rise of the Tomb Raider a také potvrdil, že hra bude obsahovat mikrotransakce.

A co tedy najdeme v DLC? V Endurance Mode se budete snažit přežít v extrémních podmínkách, v Baba Yaga: The Temple of the Witch prozkoumáte hrobku a v Cold Darkness Awakened budete bojovat proti vlnám nakažených predátorů.

Můžete se také těšit na nové vybavení, zbraně a Expedition Cards, které vám umožní upravovat mise a soupeřit s přáteli. Hra nebude mít tradiční multiplayer, ale bude možné rozšířit singleplayerovou kampaň pomocí módů.

Rise of the Tomb Raider vyjde 10. listopadu na Xbox One a Xbox 360. Na PC a PlayStation 4 verzi si musíme počkat do příštího roku.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background