background - Hry, na které se můžeme těšit v říjnu!
Hry, na které se můžeme těšit v říjnu!

Hry, na které se můžeme těšit v říjnu!

11. 10. 2015
Erika Janečková
0 obrázků
9 min čtení

Pokud vás zajímá, co si v nejbližší době budete moci zahrát, máme tu pro vás menší přehled her, které vyjdou již během října.

Guitar Hero Live

Platformy: PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360, Xbox One

Vyjde: 20. října

V této hře ze série Guitar Hero si vyzkoušíte hraní z pohledu první osoby před davy lidí! Diváci budou také reagovat na vaši hru. Probojujte se z malých klubů až na pódium rockového festivalu. Můžete se těšit například na songy od kapel Fall Out Boy, Green Day, The Rolling Stones a mnoho dalších.

Wasteland 2: Director's Cut

Platformy: Microsoft Windows, OS X, Linux, PlayStation 4, Xbox One

Vyjde: 13. října

Rozšířená verze postapokalyptického RPG Wasteland 2 nám přinese nejen vylepšenou grafiku díky přechodu na engine Unity 5, ale také rozšířený dabing a úpravy herních mechanismů. Majitelé základní hry tuto verzi dostanou zdarma ve formě updatu.

Warhammer: End Times - Vermintide

Platformy: PC, PS4 and Xbox One

Vyjde: 23. října

Warhammer: End Times – Vermintide je kooperativní akční hra zasazená do světa Warhammeru, kde na vás čeká boj se Skaveny v roli jednoho z pěti hrdinů, z nichž každý disponuje odlišnými zbraněmi a tedy i způsobem boje.

The Binding of Isaac: Afterbirth

Platformy: Microsoft Windows, OS X, Linux,PlayStation 4, PlayStation Vita,Wii U, New Nintendo 3DS,Xbox One

Vyjde: 30. října

The Binding of Isaac: Afterbirth je chystané DLC ke hře The Binding of Isaac: Rebirth. Toto DLC bude obsahovat například 10 nových výzev, hratelnou postavu Lilith, 8 bossů, více než 25 nepřátel, nové předměty a spoustu dalších novinek.

Fatal Frame: Maiden of Black Water

Platformy: Wii U

Vyjde: 22. října

Tato survival horrorová hra z Japonska je pátým dílem ze série Fatal Frame. V této hře zabíjíte duchy tím, že je vyfotografujete. Navštívíte také různá prostředí, například hory, jezera nebo hřbitovy.

Halo 5: Guardians

Platformy: Xbox One

Vyjde: 27. října

Již 27. října se můžeme těšit na další hru ze série Halo. Ve hře nás čeká několik multiplayerových módů, 8-12 hodinová kampaň s 15 misemi, 8 hratelných postav v kooperační kampani, 21 multiplayerových map a mnoho dalších věcí. Další mapy a režim Warzone budou obsaženy v updatu, který vyjde v den vydání hry.

Zaklínač 3: Hearts of Stone

Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Vyjde: 13. října

V říjnu nás také čeká první placené DLC do hry Zaklínač 3. Těšit se můžeme na 10 hodinové dobrodružství s novými postavami, příběhem, zbraněmi, atd. V rámci hry se podíváme do Země nikoho a do Oxenfurtu.

Na kterou z těchto her se nejvíc těšíte?

Guitar Hero Live
Wasteland 2: Director's Cut
Warhammer: End Times - Vermintide
The Binding of Isaac: Afterbirth
Fatal Frame: Maiden of Black Water
Halo 5: Guardians
Zaklínač 3: Hearts of Stone
Celkem hlasů: 120
Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
background