background - Red Bull Ultimátní Hráč má vítěze.
Red Bull Ultimátní Hráč má vítěze.

Red Bull Ultimátní Hráč má vítěze.

14. 10. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
7 min čtení

O víkendu se odehrálo finále akce Red Bull Ultimátní Hráč Ve finále se utkalo 8 nejlepších hráču z celkového počtu 1.500 což je 2x více než na předešlém ročníku.

Finále se odehrálo v rámci festivalu For Games v PVA Expo v Letňanech v Praze. Finální počet 8 hráčů se zúžil za pomocí 5 online turnajů v 5 hrách. Sobotní, tedy finálový stream sledovalo 20.000 lidí což je na české poměry celkem úspěch.

Ale teď se podívejme na vítěze. Vítězem se stal Jiří "škuty" Škuthan a domů si odnesl výhru z prize poolu a to příjemných 30.000,- a k tomu také pohár který byl pomocí 3D tiskárny vytisknutý Markem Česalem z firmy METAL 3D (www.metal3d.cz)

Jiří Škuthan měl na finále v Letňanech absolutně největší fan club, který ho podporoval. „Strašně bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří mi dodávali sílu, i když se nedařilo. Trénoval jsem na to dlouho, minulý rok jsem ještě propásl, ale tomuto ročníku už díky ambasadorům a velké propagaci nešlo odolat. Za vyhrané peníze si asi koupím nový počítač a udělám si řidičák,“ nechal se slyšet šťastný vítěz bezprostředně po velkém finále v sobotu odpoledne. Poklona patří i druhému superfinalistovi Jiřímu „oKKo“ Trojanovi, který měl celkové vítězství na dosah v šesté hře, ale uniklo mu to o vlásek.

Celkové pořadí akce Red Bull Ultimátní Hráč je následující :

->Jiří "Škuty" Škuthan

->Jiří "oKKo" Trojan

->Daniel "Seniks" Ručka

->Tomáš "ThomaSs" Teřl

->Jakub "Roflis" Unger

->Adam "Colenzo" Rak

->Tomáš "Micro" Roch

->Radek "Gii" Kulhánek

A kategorie ve kterých se soutěžilo jsou následující :

->MOBA => League of Legends

->Závodní => TrackMania ND

->Mobilní => Red Bull Air Race

->Strategická => Heartstone

->FBS => Counter Strike : Global Offensive

Samozřejmě soutěž byla proložena i legendárními klasikami jako je Bomberman či Pac Man

Druhý ročník Red Bull Ultimátní Hráč byl vydařený a samozřejmě celý turnaj byl, ostatně jako každý gamingový turnaj provázen krásnou atmosférou kterou každý musí zažít na vlastní kůži. Takže co, necháte se zlákat krásnou atmosférou gamingové scény v České Republice.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background