background - Red Bull Ultimátní Hráč má vítěze.
Red Bull Ultimátní Hráč má vítěze.

Red Bull Ultimátní Hráč má vítěze.

14. 10. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
7 min čtení

O víkendu se odehrálo finále akce Red Bull Ultimátní Hráč Ve finále se utkalo 8 nejlepších hráču z celkového počtu 1.500 což je 2x více než na předešlém ročníku.

Finále se odehrálo v rámci festivalu For Games v PVA Expo v Letňanech v Praze. Finální počet 8 hráčů se zúžil za pomocí 5 online turnajů v 5 hrách. Sobotní, tedy finálový stream sledovalo 20.000 lidí což je na české poměry celkem úspěch.

Ale teď se podívejme na vítěze. Vítězem se stal Jiří "škuty" Škuthan a domů si odnesl výhru z prize poolu a to příjemných 30.000,- a k tomu také pohár který byl pomocí 3D tiskárny vytisknutý Markem Česalem z firmy METAL 3D (www.metal3d.cz)

Jiří Škuthan měl na finále v Letňanech absolutně největší fan club, který ho podporoval. „Strašně bych chtěl poděkovat všem fanouškům, kteří mi dodávali sílu, i když se nedařilo. Trénoval jsem na to dlouho, minulý rok jsem ještě propásl, ale tomuto ročníku už díky ambasadorům a velké propagaci nešlo odolat. Za vyhrané peníze si asi koupím nový počítač a udělám si řidičák,“ nechal se slyšet šťastný vítěz bezprostředně po velkém finále v sobotu odpoledne. Poklona patří i druhému superfinalistovi Jiřímu „oKKo“ Trojanovi, který měl celkové vítězství na dosah v šesté hře, ale uniklo mu to o vlásek.

Celkové pořadí akce Red Bull Ultimátní Hráč je následující :

->Jiří "Škuty" Škuthan

->Jiří "oKKo" Trojan

->Daniel "Seniks" Ručka

->Tomáš "ThomaSs" Teřl

->Jakub "Roflis" Unger

->Adam "Colenzo" Rak

->Tomáš "Micro" Roch

->Radek "Gii" Kulhánek

A kategorie ve kterých se soutěžilo jsou následující :

->MOBA => League of Legends

->Závodní => TrackMania ND

->Mobilní => Red Bull Air Race

->Strategická => Heartstone

->FBS => Counter Strike : Global Offensive

Samozřejmě soutěž byla proložena i legendárními klasikami jako je Bomberman či Pac Man

Druhý ročník Red Bull Ultimátní Hráč byl vydařený a samozřejmě celý turnaj byl, ostatně jako každý gamingový turnaj provázen krásnou atmosférou kterou každý musí zažít na vlastní kůži. Takže co, necháte se zlákat krásnou atmosférou gamingové scény v České Republice.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background