background - Hra Friday the 13th na Kickstarteru
Hra Friday the 13th na Kickstarteru

Hra Friday the 13th na Kickstarteru

15. 10. 2015
Erika Janečková
0 obrázků
4 min čtení

Pokud máte rádi horror Pátek 13., mohla by vás zaujmout chystaná hra, která získala oficiální licenci tohoto filmu. To ale automaticky neznamená velký rozpočet, a proto vývojáři z Gun Media nyní spustili kampaň na Kickstarteru.

V této asymetrické multi-playerové hře budeme moci hrát buď za Jasona, nebo za jednoho z teenagerů z kempu. Postava Jasona bude silnější a bude se rychle pohybovat po mapě, teenageři však budou mít výhodu kooperace. Na rozdíl od filmu nebudete muset pouze utíkat, abyste přežili. Jasona bude také možné porazit, ale nebude to snadné.

Ve hře nebude žádný časový limit. Jako Jason musíte zavraždit všechny teenagery, jako teenager je zase vaším jediným cílem dostat se pryč lodí nebo autem, nebo najít a opravit telefon a zavolat policii. Všechny postavy budou hrány skutečnými hráči. Hra se bude odehrávat v kempu Crystal Lake, tedy na stejném místě jako filmy. Na mapě bude také možné nalézt zbraně, úniková vozidla a telefony.

Kampaň na Kickstarteru poběží do pátku 13. listopadu. Cílem je vybrat 700 000$, za které by mohla být vytvořena single-playerová kampaň a další mapy. Již během jediného dne bylo vybráno přes 250 000$. Hra by měla vyjít na PlayStation 4, PC a Xbox One na podzim příštího roku.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background