background - Assassin's Creed - FILM
Assassin's Creed - FILM

Assassin's Creed - FILM

28. 11. 2015
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

O filmu Assassin’s Creed se diskutuje velice dlouho, už od vydání druhého dílu se objevovaly spekulace o jeho možném natočení. Od první zmínky uplynula opravdu dlouhá doba, ale konečně se tento projekt začíná rodit. První scény režisér natačí v těchto dnech. Můžeme přepokládat,že internet v budoucích týdnech bude přímo zahlcen desítkama až stovkami informací, fotek z natáčení, diskuzí a samozřejmě nás čeká i trailer, jako u každého filmu.

Hlavní roli hraje 38-letý Němec Michael Fassbender, jmenovitě možná neznámý herec, biť sice hrál v posledních dvou X-men, 12 let v řetězech, Prometheus, Hanebný Pancharti,nebo 300: Bitva u Thermopyl a v mnoho dalších skvělých filmech.

Bohužel, zkušenost je taková, že hry podle filmů a naopak, většinou nedopadají podle očekávání fanouška. Samozřejmě to není pravidlem, my jen čekejme a doufejme, ať tento není zařazen do škatulky zbytečností.

Myslím, že mohu mluvit za celý tým redakce MafiaGamezone.cz a fanoušky s tím, aby tento filmový počin předčil všechna očekávání a zařadil se do síně slávy!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background