background - EA opět nezklamalo. Co přinese plná verze Star Wars: Battlefront?
EA opět nezklamalo. Co přinese plná verze Star Wars: Battlefront?

EA opět nezklamalo. Co přinese plná verze Star Wars: Battlefront?

21. 10. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

Nedávno měli hráči možnost vyzkoušet betu, která byla vlastně pouze silně osekaná plná verze.
A co tedy v plné verzi dostaneme navíc oproti betě?

Rozhodně nepůjde o nějakou změnu hratelnosti nebo fyziky. V plné verzi budete mít k dispozici ze zbraní pistoli SE-14C, plně automatickou pistoli DH-17, DL-44, DLT-19, EE-3, CA-87, RT-97C a blaster pušku A280. Z vozidel to budou Speeder Bike, Tie Fighter, Tie Interceptor, AT-ST, AT-AT, X-Wing, A-Wing, Slave 1 nebo Millennium Falcon.

Co se týká map, ve hře budou k dispozici 4 planety. Další planety přijdou v podobě DLC, jak už je u EA zvykem. Z herních módů se dočkáme Walker Assault, Supermacy, Drop Zone, Droid Run, Cargo, Fighter Squadron, Hero Hunt, Heroes vs. Villians a Blast.

Ale aby toho nebylo od EA málo, hráči budou mít na výběr ze tří verzí hry. Standartní edice vyjde na $59.99 a nedostanete navíc vůbec nic. Dále Delux Edice, která vyjde na $69.99. Jako bonus dostanete okamžitě ze začátku hry DL-44, ION Grenade, ION Torpedo a dvě animace. A jako bonus si pro vás EA připravila Ultimate Edition, ve které dostanete navíc oproti Delux edici Season Pass. Cena této edice vyjde na neskutečných $119.98!

Star Wars: Battlefront je opravdu dovednostně nenáročná hra. Skvělá na odreagování nebo pro mladé hráče, kteří si netroufají na komplexnější tituly. Avšak dávat za tak jednoduchou, obsahově ne moc silnou, hříčku tolik peněz se může zdát trochu zvláštní. Navíc pokud speciální edice, která nepřináší nic nového, stojí více jak $60.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background