background - DOOM – uzavřená alfa již o víkendu!
DOOM – uzavřená alfa již o víkendu!

DOOM – uzavřená alfa již o víkendu!

21. 10. 2015
Erika Janečková
0 obrázků
3 min čtení

Uzavřená alfa multiplayeru DOOM začíná již v pátek 23. října a potrvá do neděle 25. října. Tato alfa je určena především k otestování serverů.

A kdo se alfy může zúčastnit? Do alfy se dostanou ti, kdo si předobjednali hru Wolfenstein: The New Order nebo si ji pořídili do 26. května loňského roku.

V alfě se můžete těšit na multiplayerovou mapu Heatwave v industriálním stylu, kde na vás čekají úzké chodby a malé místnosti vedoucí k otevřenému prostoru. Vyzkoušíte si mód 6v6 Team Deathmatch, 6 zbraní a 2 prvky vybavení. Na omezenou dobu se také budete moci přeměnit na démona Revenanta a likvidovat nepřátele pomocí raketometů. Proti Revenantovi můžete použít Gauss Cannon, díky kterému uvidíte skrz zdi, máte ale omezený počet střel.

DOOM vyjde v první polovině příštího roku na PC, PS4 a Xbox One.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background