background - Změna PSN jména zřejmě nikdy nepůjde!
Změna PSN jména zřejmě nikdy nepůjde!

Změna PSN jména zřejmě nikdy nepůjde!

29. 10. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

Sony neustále přidává různé novinky do systému jejich konzolí, tu kterou hráči opravdu chtějí stále nepřidali. Všichni volají po možnosti změnit si PSN jméno. Přestože Sony hráče ujistilo, že to bude možné, výsledek vypadá jinak.

Již po několik let se ozývají hráčí z celého světa doslova prosí o změnu jejich PSN jména. Sony se jim snaží vyhovět, ale nedávno ředitel Sony naznačil, že toto možná nepůjde splnit nikdy!

Samotní lidé v Sony by rádi věděli, kdy bude možné změnit jména. Na Paris Games Week zaznělo, že se na tom usilovně pracuje, ale nikdo neví, kdy se problém podaří vyřešit a zda vůbec se ho podaří vyřešit.

Konkurence změnu jména umožňuje a to dokonce poprvé zadarmo. Další změny jou však už za poplatek.

Důvodem může být samotný operační systém konzole. Ten je očividně navrhnut, tak že se jménem pracuje, jako s konstatní hodnotou a nelze ji změnit. Proč však Sony neudělá tu věc, že lidem zobrazí jiné jméno, ale systém bude pracovat s tím původním?

Chtěli byste, aby šlo změnit jméno na PSN?

ANO
NE
Celkem hlasů: 99
Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background