background - Dark Souls III - Co dosud víme?
Dark Souls III - Co dosud víme?

Dark Souls III - Co dosud víme?

7. 11. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
7 min čtení

Hned na začátek by bylo asi vhodné říci, že hry se opět ujmul Miazaky, který na 2. dílu nepracoval. Sám Miazaky se také na E3 vyjádřil tim způsobem, že "Všechno jsme navrhli tak, aby vás to prostě zabilo". Už tohle naznačuje, že by 3 mohla být podobná prvnímu dílu, který slavil opravdu velký úspěch. Miazaky také prohlásil, že bude kladen důraz na obtížnost. Mimo jiné také oznámil, že využije zkušenosti získané z Bloodborne.

První záběry ze hry:

Co bude hra obsahovat? (potvrzené informace) V tuto chvíli je potvrzeno, že v Dark Souls III si budeme moci zahrát za 10 charakterů, střetneme se 45 novými nepřáteli a budeme se nervovat nad 15 zcela novými bossy.

Tohle všechno budeme moci dělat ve výbavě, která bude obsahovat 100 nových zbraní, a 40 setů brnění. Samozřejmě nebude chybět podpora těch nejrůznějších lekvarů, kouzel nebo předmětů, kterých je kolem 200.

Ocitneme se ve 12 zcela nových lokacích. Hra dále obsahuje 60 minut cut scene.

První boss vypádá jako nějáký vodní démon.

Dále by souboje s bossy měly nabídnout úplnou novinku. Do takzvaného boss fightu bude přidán "Heat Up" faktor. Tato věc se již dříve objevila v Demon Soul's. Jde pouze o to, že například bojujete s nějákým rytířem a on se vám najednou promění na nějákou vtipnou příšeru. Tento nápad zní zajímavě, ovšem pochybuji, že si někdo dokáže představit, jak to bude vypadat v serii Dark Souls.

Dark Souls III také představí systém "Sword Fighting Arts". Tato věc by měla fungovat tak, že vybavení vám nyní dá speciální ability. Jedna z takových abilit je například "Rush In", díky které napadnete nepřítele dostanete sice poškození, ale udělíte opravdu masivní poškození do svých nepřátel.

Co říci na závěr? Snad jen to, že doufáme, že se From Software poučil z chyb předchozího dílu a na jaře 2016 se dočkáme opravdu kvalitního titulu.

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

PUBG banuje viac než 6000 hráčov denne

Každý z nás vie, že podvádzať pri hre sa nepatrí. Už obvzlášť nie, pokiaľ vás pri tom môžu veľmi ľahko prichytiť. Niekedy totižto nevyviaznete len s napomenutím, ale s permabanom. No a tvorcom PlayerUnknown´s...

16. 10. 2017
Alex Barna
3 min čtení
Nový 8K VR headset od Pimaxu

Nový 8K VR headset od Pimaxu

Občas sa podarí, že nejaký ten čínsky výrobok prerazí, respektíve ma dosť veľkú šancu preraziť. Najnovšie o to pokúša čínska firma menom Pimex so svojim novým 8K headsetom. Lepšie...

16. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo už nie je to, čo bývalo

Denuvo - pre niektorých znamená nádej, pre iných strach. Aby som vysvetlil, čo vlastne toľko spomínané Denuvo znamená. Denuvo alebo Denuvo Anti-Tamper je software vyvinutý rakúskou...

14. 10. 2017
Adam Tomaškovič
5 min čtení
background