background - Activision chystá filmy podle Call of Duty!
Activision chystá filmy podle Call of Duty!

Activision chystá filmy podle Call of Duty!

8. 11. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Warcraft nebude poslední herní film. Vypadá to, že by jsme se mohli dočkat i filmu podle Call of Duty. Activision Blizzard zakládá filmovou společnost Activision Blizzard Studios, ta se pokusí převést Call of Duty do herní podoby.

V plánu je vytvořit celovečerní filmy a televizní adaptace čerpající z dílů Call of Duty. Prvního snímku by jsme se mohli dočkat v roce 2018 nebo 2019. Šéfem společnosti je Nick van Dyk, který se mohl pyšnit titulem viceprezident korporátní strategie a rozvoje v The Walt Disney Company.

Doufejme, že Activision Blizzard Studios připraví pro fanoušky série Call of Duty opravdu kvalitní filmy. K dispozici bude několik variant - od 2.sv války až po budoucnost. Pokud pouze nezneužijí značku, mohli by jsme se dočkat kvalitních filmů nejen pro hráče.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background