background - Activision chystá filmy podle Call of Duty!
Activision chystá filmy podle Call of Duty!

Activision chystá filmy podle Call of Duty!

8. 11. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Warcraft nebude poslední herní film. Vypadá to, že by jsme se mohli dočkat i filmu podle Call of Duty. Activision Blizzard zakládá filmovou společnost Activision Blizzard Studios, ta se pokusí převést Call of Duty do herní podoby.

V plánu je vytvořit celovečerní filmy a televizní adaptace čerpající z dílů Call of Duty. Prvního snímku by jsme se mohli dočkat v roce 2018 nebo 2019. Šéfem společnosti je Nick van Dyk, který se mohl pyšnit titulem viceprezident korporátní strategie a rozvoje v The Walt Disney Company.

Doufejme, že Activision Blizzard Studios připraví pro fanoušky série Call of Duty opravdu kvalitní filmy. K dispozici bude několik variant - od 2.sv války až po budoucnost. Pokud pouze nezneužijí značku, mohli by jsme se dočkat kvalitních filmů nejen pro hráče.

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Mód pre hru Witcher 3 zlepšuje hrateľnosť

Pre náročnejších hráčov vznikajú na väčšinu hier módy, ktoré menia či už hrateľnosť alebo grafiku. Witcher 3 Enhanced Edition je mód, ktorý upravuje hlavne boje. Tie sú teraz omnoho detailnejšie a náročnejšie. Boj má...

22. 11. 2017
Patrik Poklona
2 min čtení
Golden Joystick Awards 2017!

Golden Joystick Awards 2017!

Rok se blíží ke svému konci a jako každoročně proběhla další skvělá akce jménem Golden Joystick Awards! Pojďme si tedy zrekapitulovat, co se stalo, ale hlavně kdo jsou vítězové!...

21. 11. 2017
Kryštof Friedel
7 min čtení
background