background - Dark Souls III - Sběratelská edice
Dark Souls III - Sběratelská edice

Dark Souls III - Sběratelská edice

13. 11. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
3 min čtení

V nedávné době jsme vás informovali o tom, co by mělo Dark Souls III přinést nového. Nyní se však dostaly na veřejnost informace o sběratelské edici. Sběratelská edice bude mít také dvě "podedice" Ty se budou lišit pouze minimálně.

Collector edice nám nabídne 25 cm velkou sošku postavy Red Knighta, látkovou mapu, tři nášivky a artbook v pevném balení. Toto všechno bude zabalné do unikátní krabice. Tuto edici bude možné pořídit za 3199 Kč na PC a 3499 Kč pro PS4 a Xbox One.

Prestige edice je omezenější a také dražší. Tato edice bude obsahovat stejné předměty jako collector edice s tim rozdílem, že zde bude soška Lord of Cinder, která bude 40 cm vysoká a vypadá opravdu úžasně. Z toho důvodu bude přiložen také sběratelský box, aby se do něj soška vešla. Cena této edice není dosud známa.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background