background - Dark Souls III - Sběratelská edice
Dark Souls III - Sběratelská edice

Dark Souls III - Sběratelská edice

13. 11. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
3 min čtení

V nedávné době jsme vás informovali o tom, co by mělo Dark Souls III přinést nového. Nyní se však dostaly na veřejnost informace o sběratelské edici. Sběratelská edice bude mít také dvě "podedice" Ty se budou lišit pouze minimálně.

Collector edice nám nabídne 25 cm velkou sošku postavy Red Knighta, látkovou mapu, tři nášivky a artbook v pevném balení. Toto všechno bude zabalné do unikátní krabice. Tuto edici bude možné pořídit za 3199 Kč na PC a 3499 Kč pro PS4 a Xbox One.

Prestige edice je omezenější a také dražší. Tato edice bude obsahovat stejné předměty jako collector edice s tim rozdílem, že zde bude soška Lord of Cinder, která bude 40 cm vysoká a vypadá opravdu úžasně. Z toho důvodu bude přiložen také sběratelský box, aby se do něj soška vešla. Cena této edice není dosud známa.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background