background - Planety v novém updatu Space Engineers
Planety v novém updatu Space Engineers

Planety v novém updatu Space Engineers

15. 11. 2015
Patrik Hlaváček
6 obrázků
5 min čtení

Česko-slovenské studio Keen software house přišlo s doposud největším rozšířením pro své vesmírné inženýry.

Do své hry totiž přidali planety, na které můžete se svými loděmi přistát a začít budovat pozemní stanice, zařízení a dokonce i města. Na planetách budete čelit dronům a velkým pavoukům a v modu Survial se dočkáte dokonce i pirátských nájezdů. Je samozřejmostí, že planety jsou, stejně jako lodě, plně zničitelné. Můžete dokonce zkusit provrtat se skrz celou planetu. Tak dávejte pozor ať nenarazíte do některé z gigantických hor.

Jedná se o tři velké planety inspirované Zemí, Marsem a mimozemským světem. Každá z planet má vlastní ekosystém, zdroje a klima. A dále 3 měsíce, které byly inspirovány Měsícem, Európou a Titánem.

Podle tiskové zprávy Marka Rosy, zakladatele Keen software house, nebylo původním plánem přidat do hry planety, ale hráči po nich tak moc toužili, že poslední měsíce studio tvrdě pracovalo na jejich implementaci.

"Veľmi nám záleží na našej komunite a posledných pár mesiacov sme naozaj tvrdo pracovali, aby sme priniesli obsah, ktorý naplní očakávania každého hráča. Dúfam, že si ho užijete rovnako ako my, keď sme ho pre vás pripravovali." To jsou slova Marka Rosy, při představení totho updatu.

V updatu samozřejmě nechybí nové bloky, které využijete na planetách. Dále si díky modovacím nástrojům si můžete vytvořit vlastní planety s vlastními pravidly a podmínkami a sdílet je s ostatními hráči.

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

Take Two ustupuje, OpenIV sa vracia !

V jednom z minulých článkov sme vás informovali, že vývojari známej hry GTA V a to štúdio Take Two zakázalo používanie nástroja na módovanie herného obsahu, hlavne však singleplayeru....

28. 06. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
background