background - Nalezen vážný bug ve Fallout 4!
Nalezen vážný bug ve Fallout 4!

Nalezen vážný bug ve Fallout 4!

18. 11. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Mnoho hráčů z celého světa hlásí bug ve hře Fallout 4, který téměř znemožňuje kvalitní hraní. Bug se nachází v questu "Question and settlement" ve kterém hráč musí jít do Monsignor Plaza. Při pokusu dostat se do destinace několika hráčům se stalo to, že hra se sekla a spadla přímo do Windowsu bez jakékoliv chybové hlášky!

Tato chyba je příjimána velmi špatně, jelikož hráčům téměř znemožňuje hrát hru bezproblémově. Na internetu se sice pohybuje několik různých záseků a problémů ve hře, ale většina z nich nijak extrémně neovliňuje hru, ba i nějaké z nich pomáhájí samotným hráčům.

Bethesda se již k tomu vyjádřila, že na opravě pracuje a v nejbližších dnech vydá update, který tento bug opraví. Fallout 4 vyšel 10. listopadu a v den vydání bylo prodáno přes 12 miliónů kopií hry a vesměs na všech známých internetových portálech si odnesla hodnocení těsně pod 10. místem ve hratelnosti. Bethesda se již za 7 dní odvážila k ohlášení k chystanému DLC, ale neudala žádný název ani materiály. Nechejme se touto společností překvapit, uvidíme jak s Falloutem vynaloží a doufejme, že tato hra neupadne v zapomnění.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
background