background - Guild Wars 2 se konečně dočkalo svého prvního raidu!
Guild Wars 2 se konečně dočkalo svého prvního raidu!

Guild Wars 2 se konečně dočkalo svého prvního raidu!

27. 11. 2015
Karel Štefan
0 obrázků
5 min čtení

Fanoušci Guild Wars 2 jásají! Když letos v říjnu vyšel datadisk, který nese jméno Heart of Thorns, tak se nemohlo utajit, že tento datadisk přinese do hry velký update, Spirit Vale, který přinese první ze tří křídel raidu, které budou tvořit první, plnohodnotný raid ve hře. Hráči se mohli těšit na epické výpravy pro 10 lidí, které budou plné nemilosrdných bitev a štědrých odměn pro ty, kterým se podaří přežít.

Všechna křídla chystaného raidu, mají stát na stejných mechanikách a základech, které najdete i v původní hře. Půjde hlavně o akční souboje, ve kterých budete muset taktizovat v reálném čase. Dalo by se to vysvětlit tak, že se tvůrci tvrdě opřeli do konkurenčích MMORPG, kde jen "tupě" zíráte do monitoru a čekáte jen na to, až Vám naběhne cooldown. Ve Spirit Vale bude zapotřebí taktika a opravdu plné soustředění, abyste se mohli dočkat již zmiňovaných odměn, mezi kterými samozřejmě nemůže chybět legendární brnění.

Další novinkou je, že vzhledem k tomu, že se každá postava dokáže léčit sama, tak již nebude podmínkou mít tanka, damage a healera. Partu, se kterou se budete snažit získat odměny si budete moci poskládat jak jen budete chtít.

Nový raid dostanou zdarma ti, kteří si zakoupili datadisk Heart of Thorns. Ovšem tohle není žádná novinka, ale spíše takový model, kterého se ArenaNet stále drží.

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Cyberpunk 2077 sa ukáže na tohtoročnej E3!!!

Od ohlásenia novej hry od poľského štúdia CD Projekt RED ubehli už 4 roky. Zatiaľ však okrem zasadenia vo futuristickom svete nevieme vôbec nič. Niektoré faktory však pomaly naznačujú, že sa dočkáme veľkého odhalenia....

17. 01. 2018
Alex Barna
3 min čtení
background