background - Huawei Watch, fenomén roku?
Huawei Watch, fenomén roku?

Huawei Watch, fenomén roku?

20. 11. 2015
Lukáš Volejník
2 obrázků
6 min čtení

Co vlastně Huawei Watch je? Jedná se o chytré hodinky. První co by si měl člověk nejspíše uvědomit, je to, že tyto hodinky fungují jako skvělý doplněk k vašemu chytrému telefonu. Hodinky ovšem můžou fungovat i bez chytrého telefonu. Mají v sobě totiž zabudouvanou 4GB pamět, do které můžete nahrát například písničky a poté je poslouchat přes bluetooth do bezdrátových sluchátek. Samozřejmě tyto hodinky mají stále funkci hodinek jediný rozdíl je v dotykovém displeji, na který je použito kvalitní safírové sklíčko, které je odolné proti poškrábání. Ovšem je nutno podotknout, že tyto hodinky vypadají vážně báječně. Odrazující je pouze cena. Za tyto hodinky necháte 9000 - 20 000Kč.

Hodinky v sobě mají operační systém Android Wear. Vývojáři ho zvolili, protože se chtěli soustředit pouze na hodinky a né na operační systém. Další velmi důležitá věc je kompatibilita s iOS a samozřejmě s Androidem. Důležité je ovšem podotknout, že vyžadují nejméně Android 4.3 nebo iOS 8.2 a vyšší.

Jak již bylo zmíněno, hodinky jsou zajímavý doplněk pro váš smartphone. Huawei Watch nabízejí funkce jako zobrazovaní hovorů, sms, emailů, Google Hangout. Hodinky mají další funkce jako hlasová interakce, Google now, mapy, sports and health, přehrávání hudby a další. Dále tyto hodinky obsahují jednotlivé senzory jako barometr, akcelerometr, sensor srdeční činnosti nebo gyroskop.

Technické parametry:

Displej: 1,4palcový AMOLED displej, rámeček 0,6 mm, rozlišení 400 x 400 pixelů a 286 ppi, safírové sklíčko proti poškrábání Tloušťka ciferníku: 11,3 mm OS: Android 4.3 a vyšší, iOS8.2 a vyšší, podpora aktualizací OTA Konektivita: Bluetooth 4.1 BLE, maximální dosah Bluetooth 10 m, WiFi Paměť: 512 MB RAM + 4 GB Flash Baterie: 300 mAh, 1,5 dne výdrž (32 hodin aktivity a 8 hodin spánku), čas dobíjení 75 minut Odolnost proti vodě: IP67 ( úplná ochrana proti prachu a voděodolnost do jednoho metru na 30 minut)

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background