background - PES 2016 - UEFA Euro 2016 zdarma!
PES 2016 - UEFA Euro 2016 zdarma!

PES 2016 - UEFA Euro 2016 zdarma!

29. 11. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
4 min čtení

Už od vydání hry Pro Evolution Socker 2016 byly se hrou potíže. Ve hře totiž chyběla velká část obsahu. Konami se tak snažilo vydávat aktualizace, které by tyto nedostatky doplnili. Hráči ovšem byli celkem zklamaní, protože si koupí hru a bez pochyby počítají s tím, že bude kompletní. Ovšem za trpělivost, kterou hráči měli, budou odměněni. Konami se rozhodlo, že každému bude poskytnuto Euro 2016 zcela zdarma.

" Pro fanoušky to byly těžké měsíce, z pohledu dodávání obsahu v balíkách s věcma, které chyběly a naši zákaznící je očekávali. Produkční tým PES oceňuje snahu fanoušků, a chce se jim odvděčit za jejich podporu a získat zpět důvěru s vydáním Data Packu. Tímto oznámením doufáme, že si ukážeme jak obnovit důvěru v nás" - dodal Erik Bladinieres z Konami.

Konami si tímto chce zlepšit svojí reputaci, která jistě za poslední měsíce klesla. Ovšem musíme ocenit jakým způsobem k tomu přistoupili. Dosud však není známo, co tento balíček bude obsahovat.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
background