background - PES 2016 - UEFA Euro 2016 zdarma!
PES 2016 - UEFA Euro 2016 zdarma!

PES 2016 - UEFA Euro 2016 zdarma!

29. 11. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
4 min čtení

Už od vydání hry Pro Evolution Socker 2016 byly se hrou potíže. Ve hře totiž chyběla velká část obsahu. Konami se tak snažilo vydávat aktualizace, které by tyto nedostatky doplnili. Hráči ovšem byli celkem zklamaní, protože si koupí hru a bez pochyby počítají s tím, že bude kompletní. Ovšem za trpělivost, kterou hráči měli, budou odměněni. Konami se rozhodlo, že každému bude poskytnuto Euro 2016 zcela zdarma.

" Pro fanoušky to byly těžké měsíce, z pohledu dodávání obsahu v balíkách s věcma, které chyběly a naši zákaznící je očekávali. Produkční tým PES oceňuje snahu fanoušků, a chce se jim odvděčit za jejich podporu a získat zpět důvěru s vydáním Data Packu. Tímto oznámením doufáme, že si ukážeme jak obnovit důvěru v nás" - dodal Erik Bladinieres z Konami.

Konami si tímto chce zlepšit svojí reputaci, která jistě za poslední měsíce klesla. Ovšem musíme ocenit jakým způsobem k tomu přistoupili. Dosud však není známo, co tento balíček bude obsahovat.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background