background - PES 2016 - UEFA Euro 2016 zdarma!
PES 2016 - UEFA Euro 2016 zdarma!

PES 2016 - UEFA Euro 2016 zdarma!

29. 11. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
4 min čtení

Už od vydání hry Pro Evolution Socker 2016 byly se hrou potíže. Ve hře totiž chyběla velká část obsahu. Konami se tak snažilo vydávat aktualizace, které by tyto nedostatky doplnili. Hráči ovšem byli celkem zklamaní, protože si koupí hru a bez pochyby počítají s tím, že bude kompletní. Ovšem za trpělivost, kterou hráči měli, budou odměněni. Konami se rozhodlo, že každému bude poskytnuto Euro 2016 zcela zdarma.

" Pro fanoušky to byly těžké měsíce, z pohledu dodávání obsahu v balíkách s věcma, které chyběly a naši zákaznící je očekávali. Produkční tým PES oceňuje snahu fanoušků, a chce se jim odvděčit za jejich podporu a získat zpět důvěru s vydáním Data Packu. Tímto oznámením doufáme, že si ukážeme jak obnovit důvěru v nás" - dodal Erik Bladinieres z Konami.

Konami si tímto chce zlepšit svojí reputaci, která jistě za poslední měsíce klesla. Ovšem musíme ocenit jakým způsobem k tomu přistoupili. Dosud však není známo, co tento balíček bude obsahovat.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background