background - Ochočte si tygra, či medvěda! Far Cry Primal
Ochočte si tygra, či medvěda! Far Cry Primal

Ochočte si tygra, či medvěda! Far Cry Primal

5. 12. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Ubisoft dnes přišel se zájímavým leakem ze hry Far Cry Primal, ujasnili jsme si, že se vtělíme do prehistorického lovce Takkara, který se snaží ovládat faunu v údolí Oros.

Vlk - Může vás předem varovat před blížícím se nebezpečím a chytit rychlou kořist.

Sova - Je zde v podstatě jako dokonalý špionážní dron.

Dhoul - Hledač surovin.

Jaguár - Pomůže vám projít nepozorovaně kolem nepřátel.

Medvěd - Má velkou výdrž a natáhne na sebe větší množství nepřátel (Juggernaut)

Ochočování není automatické, budete se o ně muset starat, dávat jim najíst a poté pouze trpělivě čekat na správnou příležitost. Ne vždy se ale zadaří a zvíře si ochočíte a poté se musíte se zvířetem vypořádat jinak.

Pokud si z předchozích dílů pamatujete strážní věže, díky nimž jsme si mohli odkrývat část mapy tak v Primal jsou nahrazeny táboráky. Cestování si urychlíme také pomocí hřbetů mladých mamutů ale i tygrů.

Hra nám nabídne dymické řešení času, pro které hra připravila i stížení za pomoci zkráceného dohledu a většího počtu predátorů v noci. Budeme se muset naučit využít primitivní technologie jako je například oheň.

Far Cry Primal vychází 23. Února na Playstation 4 a Xbox One. Pro PC pak 1. Března.

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background