background - Ochočte si tygra, či medvěda! Far Cry Primal
Ochočte si tygra, či medvěda! Far Cry Primal

Ochočte si tygra, či medvěda! Far Cry Primal

5. 12. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

Ubisoft dnes přišel se zájímavým leakem ze hry Far Cry Primal, ujasnili jsme si, že se vtělíme do prehistorického lovce Takkara, který se snaží ovládat faunu v údolí Oros.

Vlk - Může vás předem varovat před blížícím se nebezpečím a chytit rychlou kořist.

Sova - Je zde v podstatě jako dokonalý špionážní dron.

Dhoul - Hledač surovin.

Jaguár - Pomůže vám projít nepozorovaně kolem nepřátel.

Medvěd - Má velkou výdrž a natáhne na sebe větší množství nepřátel (Juggernaut)

Ochočování není automatické, budete se o ně muset starat, dávat jim najíst a poté pouze trpělivě čekat na správnou příležitost. Ne vždy se ale zadaří a zvíře si ochočíte a poté se musíte se zvířetem vypořádat jinak.

Pokud si z předchozích dílů pamatujete strážní věže, díky nimž jsme si mohli odkrývat část mapy tak v Primal jsou nahrazeny táboráky. Cestování si urychlíme také pomocí hřbetů mladých mamutů ale i tygrů.

Hra nám nabídne dymické řešení času, pro které hra připravila i stížení za pomoci zkráceného dohledu a většího počtu predátorů v noci. Budeme se muset naučit využít primitivní technologie jako je například oheň.

Far Cry Primal vychází 23. Února na Playstation 4 a Xbox One. Pro PC pak 1. Března.

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background