background - Dying Light: The Following vyjde v edici Enhanced
Dying Light: The Following vyjde v edici Enhanced

Dying Light: The Following vyjde v edici Enhanced

10. 12. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

V lednu tohoto roku vyšla zombie hra od polského studia Techland Dying Light, ta navázala na úspěch posledních her techlandu a to Dead Islandu. Hra byla vcelku dobře ohodnocena a někteří by snad řekli, že se dočkáme druhého dílu. OMYL! Techland si totiž rok po vydání připravil něco jiného.

Dočkáme se totiž Enhanced edice. Ta vyjde v únoru 2016 a to zdarma pro hráče, kteří si koupili rozšíření The Following. Samozřejmě bude vše zahrnuto v Season Passu, který stál 20€. Pokud však nevlastníte původní hru a chcete Enhanced verzi, pak musíte zaplatit 60€ za fyzickou kopii Dying Light: The Following - Enhanced Edition. Tato edice bude obsahovat kromě základní hry, také vše ze Season Passu.

Co přinese The Following? Přinese zcela novou kampaň, která hlavního hrdinu zavede do odlehlého a nebezpečného místa, které ovládá velice zvláštní kmen fanatiků, kteří jsou údajně napojeni na zombie apokalipsu.

Abyste se ke kultu dostali blíže budete muset plnit úkoly občanů a získat si jejich důvěru. Je pak pouze na vás, jak se do vnitřních kruhů dostanete. Pro cestování po venkově Harranu dostanete k dispozici upravitelnou bugginu, která bude mít i vlastní strom dovedností.

Gameplay:

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background