background - Dying Light: The Following vyjde v edici Enhanced
Dying Light: The Following vyjde v edici Enhanced

Dying Light: The Following vyjde v edici Enhanced

10. 12. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

V lednu tohoto roku vyšla zombie hra od polského studia Techland Dying Light, ta navázala na úspěch posledních her techlandu a to Dead Islandu. Hra byla vcelku dobře ohodnocena a někteří by snad řekli, že se dočkáme druhého dílu. OMYL! Techland si totiž rok po vydání připravil něco jiného.

Dočkáme se totiž Enhanced edice. Ta vyjde v únoru 2016 a to zdarma pro hráče, kteří si koupili rozšíření The Following. Samozřejmě bude vše zahrnuto v Season Passu, který stál 20€. Pokud však nevlastníte původní hru a chcete Enhanced verzi, pak musíte zaplatit 60€ za fyzickou kopii Dying Light: The Following - Enhanced Edition. Tato edice bude obsahovat kromě základní hry, také vše ze Season Passu.

Co přinese The Following? Přinese zcela novou kampaň, která hlavního hrdinu zavede do odlehlého a nebezpečného místa, které ovládá velice zvláštní kmen fanatiků, kteří jsou údajně napojeni na zombie apokalipsu.

Abyste se ke kultu dostali blíže budete muset plnit úkoly občanů a získat si jejich důvěru. Je pak pouze na vás, jak se do vnitřních kruhů dostanete. Pro cestování po venkově Harranu dostanete k dispozici upravitelnou bugginu, která bude mít i vlastní strom dovedností.

Gameplay:

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
background