background - Dying Light: The Following vyjde v edici Enhanced
Dying Light: The Following vyjde v edici Enhanced

Dying Light: The Following vyjde v edici Enhanced

10. 12. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
4 min čtení

V lednu tohoto roku vyšla zombie hra od polského studia Techland Dying Light, ta navázala na úspěch posledních her techlandu a to Dead Islandu. Hra byla vcelku dobře ohodnocena a někteří by snad řekli, že se dočkáme druhého dílu. OMYL! Techland si totiž rok po vydání připravil něco jiného.

Dočkáme se totiž Enhanced edice. Ta vyjde v únoru 2016 a to zdarma pro hráče, kteří si koupili rozšíření The Following. Samozřejmě bude vše zahrnuto v Season Passu, který stál 20€. Pokud však nevlastníte původní hru a chcete Enhanced verzi, pak musíte zaplatit 60€ za fyzickou kopii Dying Light: The Following - Enhanced Edition. Tato edice bude obsahovat kromě základní hry, také vše ze Season Passu.

Co přinese The Following? Přinese zcela novou kampaň, která hlavního hrdinu zavede do odlehlého a nebezpečného místa, které ovládá velice zvláštní kmen fanatiků, kteří jsou údajně napojeni na zombie apokalipsu.

Abyste se ke kultu dostali blíže budete muset plnit úkoly občanů a získat si jejich důvěru. Je pak pouze na vás, jak se do vnitřních kruhů dostanete. Pro cestování po venkově Harranu dostanete k dispozici upravitelnou bugginu, která bude mít i vlastní strom dovedností.

Gameplay:

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background