background - Far Cry Primal se bude odehrávat v prostředí pravěkého Slovenska
Far Cry Primal se bude odehrávat v prostředí pravěkého Slovenska

Far Cry Primal se bude odehrávat v prostředí pravěkého Slovenska

16. 12. 2015
Štěpán Durych
0 obrázků
4 min čtení

O hře Far Cry Primal jsme již přinesli několik článků, stále se však objevují novinky které stojí za zmínku.

Novým faktem je, že se Far Cry Primal bude odehrávat prostředí pravěkého Slovenska.

Území Slovenska bylo v pravěku překvapivě hustě obydleno všemožnými druhy zvěře, počínaje lvy a mamuty a mnoha dalšími šelmami. Jsou zde také zmínky o osídlení pravěkými kmeny které po sobě zanechaly několik důkazů o existenci.

Bohatosti krajiny si všimli vývojáři v Ubisoftu a nechali se pro svoji krajinu Oros inspirovat právě pravěkým Slovenskem. Vývojáři chtějí dle svých slov dosáhnout co největší autentičnosti a tak všechny své kroky probírají s filmaři, lingvisty a antropology, aby se vyhli jakýmkoliv problémům ze strany historiků.

Před hrou Far Cry Primal se osazení hry do pravěku příliš neobjevuje a tak je to pro Ubisoft šance dosáhnout tak možná největšího úspěchu na poli herních titulů.

Far Cry má bohatou historii a tak je pro každý další díl velmi obtížné překonat očekávání, inu s tímto tahem který Ubisoft provedlo je dost možné, že se jim právě povedlo narazit na zlatý důl. Doufejme jen že se s tímto úkolem dobře popasují vývojáři a dokážou z toho udělat plnohodnotný titul.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background