background - DayZ - Vylepšení v nastávajícím roce
DayZ - Vylepšení v nastávajícím roce

DayZ - Vylepšení v nastávajícím roce

18. 12. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
6 min čtení

V roce 2013 bylo období, kdy se se zombie tituly roztrhl pytel. Jedna z her, která vznikala v této době je DayZ. Hra od českých vývojářů z Bohemia Interactvie. Hru pro veřejnost zpřístupnili v prosinci 2013 v podobě předběžného přístupu. Od té doby se hra dočkala spousty změn a vylepšení. Mimo jiné byly také oznámené verze pro Xbox One a Playstation 4.

DayZ bylo ve fázi testování opravdu dlouho. Nyní to však vypadá, že bychom se mohli plnohodnotného titulu. Není úplně běžné mít hru ve fázi testování více než 2 roky a je tedy možné, že hra ztratila spoustu fanoušků. Před vydáním nám vývojáři prozradili co chystají přidat.

"Víc než kdokoliv rozumíme frustarací a těžkostí, které přišly s účastí při vývoji hry v době veřejného testování. Když se náš tým dostal k vývoji na novém Enfusion enginu, spolu s naší komunitou dokázali najít nefunkční nebo chybějící funkce, fatální bugy nebo jiné všeobecné problémy. Spolu s nimi jsme však prošli vylepšeními. Podle našeho názoru jsme měli velké štěstí, že máme zapálenou a oddanou komunitu hráčů, která s námi zůstala při dobrých i zlých dobách, nasměrovaly náš tým tak, aby dělali velké změny, které bychom bez účasti v předběžnym přístupu nemohli udělat."

Do verze 1.0 přibudou tyto věci:

Podpora pro Steam Workshop

Zabarikádování

Vzdušné dopravní prostředky

Nový render

Nový Animační systém

Vylepšená podpora pro audio systémy

Předátoři

Dokončit Chernaus +

Zvířata

Nové modely UI a inventář

Veřejné servery a databáze

Pohyb tekutiny v herním světě

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background