background - GTA V online vánoční update
GTA V online vánoční update

GTA V online vánoční update

24. 12. 2015
Daniel Polák
0 obrázků
4 min čtení

Přinášíme vám informace o vánočním updatu do GTA V online.

Do hry jsou přidány nové vozidla, masky, oblečení, také přijde sníh s možností koulování nebo vánoční stromečky na náměstí, či bytech. Po dobu eventu je možnost dostání dárků.

S informacemi o updatu přišel jistý youtuber MrBossFTW 20 .prosince, který hovořil o takzvaném surprise 3.0 překvapení. 22. prosince samo Rockstar Games zveřejnilo informace k aktualizaci.

Ve hře probíhá foto soutěž SNAPMATIC PHOTO CHALLANGE 2015, ve které lze vyhrát jeden milion dolarů do hry a představení fotky na Newswire. Vyhrát může 5 nejlepších fotek s originálním nápadem ve stylu winter event. Soutěžit může pouze člen Rockstar Games social klubu, který dovršil 18ti let, či plnoletosti dle zákona v dané zemi. Foto lze zasílat na stránku eventu do 72 hodin od pořízení.

Aktualizace potrvá stejně jako soutěž od 21. 12 . 2015 do 5. 1. 2016.

Přejeme hodně štěstí v soutěži.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background