background - Fallout 4 jako droga?
Fallout 4 jako droga?

Fallout 4 jako droga?

26. 12. 2015
Daniel Polák
0 obrázků
4 min čtení

Tomu se říká závislost.

"Buď bych si ji nekoupil vůbec, případně bych si ji pořídil až během dovolené nebo přes Vánoce“ řekl hráč ze Sibiře.

28letý muž ze Sibiře žaluje Bethesdu a překladatelskou firmu Softklab za to, že hra neobsahuje varování o návykovosti a zničila mu život. Muž přišel o místo v práci, o přátelé a rozešla se s ním přítelkyně kvůli tomu, že hrál 3 týdny prakticky bez přestávky Fallout 4.

Zhoršil se mu rapidně zdravotní stav kvůli nedostatku spánku a špatnému stravování. Muž společně se svým právníkem požaduje půl milionů rublů, což je asi 170 000 Kč. Upřímně myslíme, že to Bethesdě vadit nebude, když za pár dní vydělali několik milionů dolarů.

Taky se vám někdy stalo, že jste hráli nějakou hru a prostě se vám nechtělo jít pryč, protože vás k ní pořád něco přitahovalo? Pište do komentářů pod článek.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background