background - Nové Dirt Rally je bomba!
Nové Dirt Rally je bomba!

Nové Dirt Rally je bomba!

2. 01. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
6 min čtení

Nové Dirty jsou opravdu pecka!

Nové Dirty shromažďují podstatu jedinečnosti jako žádná jiná hra tohoto typu. Snaží se apelovat na vaše emoce, když se řítíte po nebezpečné trati obrovskou rychlostí s cílem dostat z auta maximum a vědomím, že pokud se vybouráte ztratíte mnoho času.

V nových Dirtech je možné budovat si vlastní tým, který může získávat zkušenosti a být lepší ve všech směrech, tudíž čím více zkušeností tím více výher! Také je zde možnost tunningu, protože při rally závisí opravdu na všem.

Codemaster přišel s předělávkou fyzických simulací co se týče handlingu. Každou nerovnost na cestě tedy pocítíte jako nikdy dříve. Se simulací přišly také známé i nové tratě, které jsou pastvou pro oči například zasněžené Švédsko nebo legendární Hillclimb of Pikes Peak.

Nudí vás singleplayer? V nových Dirtech je možné hrát online. Můžete si vytvořit vlastní tým a udělat s ním díru do virtuálního rally světa! Na denních či týdenních výzvách, kde vyděláte in-game peníze, které vám pomůžou při vaší cestě na vrchol. Nebo je možné připojit se na online závody Rallycrossu a pocítit jaké to je být nejlepší z nejlepších.

Systémové požadavky :

Minimální: 64-bitový operační systém (windows 7, 8.1, 10), CPU: AMD FX nebo Intel core i3, RAM: 4 GB, Grafická karta: AMD HD5450, NVIDIA GT430 nebo Intel HD4000 s 1 GB VRAM ( vyžadováno DirectX 11 ), HDD : 35 GB.

Doporučené: 64-bitový operační systém (windows 7 nebo 8.1), CPU: MD FX-8150 nebo Intel Core i5 4670K RAM: 8GB RAM, Grafická karta: AMD R9 290 nebo Nvidia GTX780.

Na hru se můžeme těšit 5. 4. 2016 na DVD pro Xbox one, Playstation 4 a PC. Jinak je hru možné zakoupit na Steamu.

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background