background - Fallout: New Vegas - závěrečné titulky za 20 minut?
Fallout: New Vegas - závěrečné titulky za 20 minut?

Fallout: New Vegas - závěrečné titulky za 20 minut?

3. 01. 2016
Ladislav Sládek
0 obrázků
5 min čtení

Vzpomínáte na ty hodiny nebo i desítky hodin strávené u hry Fallout New Vegas? Možná jste u této hry strávili část svého mládí, zapomněli jste na rodiny, na přátelé a pouze jste seděli a hráli. Našlo se pár lidí, kteří tohle hraní začli brát sportovně. Dlouhá přetahovaná mezi Kungkobrou a Swags_The_Dog začala 27. prosince. První laťka byla nastavena druhým zmiňovaným na čas 21 minut a dvě vteřiny. Kungkobra se ale nedal a vytvořil světový rekord, který činí 20 minut a 47 vteřin! Jak dlouho tento rekord vydrží?

Kungkobra využil své známosti této hry a při tvoření rekordu se snažil hru všemi prostředky urychlit. Samozřejmě bez cheatů, hrál čistě! Využil chyb od vývojářů ve hře. Dokonce si i hru nastavil do italštiny, jelikož mu angličtina přišla pomalejší. Tady se bojovalo o vteřiny! Též se mu zalíbilo využívání rychlého načítání a uložení pozic pro přeskočení některých dialogů nebo zvýšení rychlosti. Vše správně využil a tak se jeho rychlost běhu dostala na 160% původní rychlosti. Což opět mělo za následek rychlejší čas.

Nakonec nás zajímá, jestli tento rekord bude opět pokořen. Zde přikládáme jeho video, kde se můžete podívat na celý průběh hry. Přejeme příjemnou zábavu!

Zaklínač 4?

Zaklínač 4?

CD Projekt asi nikomu představovat nemusíme. Je to právě TO herní vývojářské studio, který stojí za legendární trilogií Zaklínače od Andreje Sapkowského. Před týdnem...

17. 11. 2017
Michal Fortyn
2 min čtení
EA kúpila Respawn Entertainment

EA kúpila Respawn Entertainment

Občas sa stane, že nejaké "malé" vývojarské štúdio prerazí. Potom ho buď odkúpi väčšie štúdio alebo ostane samostatným a zaradí sa medzi "veľkých hráčov". Tentokrát nastal prvý prípad. Bývalí vyvojári Call of...

18. 11. 2017
Adam Tomaškovič
3 min čtení
background