background - Edge of Nowhere! Ten pravý horror pro VR
Edge of Nowhere! Ten pravý horror pro VR

Edge of Nowhere! Ten pravý horror pro VR

3. 01. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
5 min čtení

Bojíte se rádi? Jste fanoušky virtuální reality? Pokud jste dvakrát odpověděli ano, pak mám pro vás zajímavou hru. Tato hra se totiž zdá být až příliš strašidelná na virtuální realitu. Chytne vás a nepustí a to téměř doslova.

Výtvarný ředitel hry Brian Allgeier si náramně užil hraní PT, ale byl velmi vystrašený. "Nemůžu si představit, že bych to hrál ve virtuální realitě," řekl v rozhovoru pro Game Informer. Dále uvedl, že nechce hráčům přivodit infarkt, ale že jejich hra bude velmi strašidelná.

Edge of Nowhere! se odehrává v Antarktidě v roce 1932, kde malá expedice narazí na známky mimozemské civilizace. Hlavní hrdina Victor Howard se vydává do zamrzlých tunelů ledové pustiny a po čase nedokáže rozeznat, co je realné a co ne. V ledu totiž narazí na ukrýtá monstra, která mu drásají jeho psychické zdraví.

Hra prý bude myslet na to, aby hra byla strašidelná, ale neobjevovaly se v ní zbytečné a očekáváné vybafnutí všeho druhu, jako to je dnes u horrorových her, ale i filmů.

"Myslím, že je třeba být k hráčům férový a nesnažit se je úplně vyděsit. Chceme, aby se báli, chceme, aby jim ta hrůza připadala skutečná," dodává Brian.

Datum vydání však ještě není znám.

Deceit je už free to play!

Deceit je už free to play!

Deceit - pre niekoho známa hra, pre niekoho je to zatiaľ nepoznaný názov hry. Deceit je multiplayer, FPS a už konečne free to play hra. Vývojári, konkrétne spoločnosť...

23. 10. 2017
Adam Tomaškovič
4 min čtení
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2,...

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
4 min čtení
background