background - Detaily ohledně dalšího Assassin's Creed!
Detaily ohledně dalšího Assassin's Creed!

Detaily ohledně dalšího Assassin's Creed!

6. 01. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
5 min čtení

Série Assassin's Creed si dává roční pauzu. Podle vývojářu to hře jen prospěje, navíc nechtějí dělat pořád na tom samém. Ovšem na světlo světa se dostalo mnoho zajímavých informací.

Především se jedná o umístění nadcházejícího dílu. Hráč by se měl objevit ve starověkém Egyptě. Tvůrci nechtějí tolik dbát na historickou přesnost a zároveň se oprostí od zvratů v příběhu. Díky tomu budou mít scénaristé a designéři větší volnost. Hra by tak neměla působit recyklovaným dojmem, ale měla by nabídnout nový herní zážitek.

Herní svět bude dle slov vývojářů tvořen od nuly. Mapa nabídne spoustu zajímavých lokací, úžasné pouště a vesničky. I živost světa by na hráče měla silně zapůsobit. Velikost mapy bude až 3x větší než v Black Flag. Při přechodu mezi jednotlivými lokacemi nebudeme muset čekat na načítání. Plnění úkolů a pohyb po mapě bude svobodný podobně jako v Zaklínačovi 3.

Původně se měl herní svět rozkládat na území Egypta, Řecka a Říma, ale z nápadu nakonec sešlo. Dle slov Ubisoftu by jsme se Řecka a Říma mohli dočkat v rámci trilogie.

Co se týká hlavní postavy, hrát by jsme měli za bývalého otroka tmavé pleti. K dispozici budeme mít orla, který půjde ovládat podobně jako ve Far Cry Primal.

Nové Assassin's Creed se bude vyvíjet primárně pro PC, ze kterého se udělá port na PS4 a Xbox One. Ubisoft uvažuje i o konzoli od Nintenda.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background