background - Nový díl COD na obzoru ?!
Nový díl COD na obzoru ?!

Nový díl COD na obzoru ?!

9. 01. 2016
Tadeáš Bělohlávek
0 obrázků
4 min čtení

Série Call of Duty má bohatou minulost, která počíná rokem 2003. Drtivá většina dílů, kterých je již neuvěřitelných 12 kousků, měla bohaté ohlasy a jsou hrané do dneška. Tím nemyslíme jenom novější díly, ale i třeba takové CoD 2, které vyšlo v říjnu 2005 a do dnes jeho multiplayer hraje tisíce lidí. Poslední díl Black Ops 3dobré ohlasy, herní komunita si chválí hezky zpracovaný multiplayer, ale i mód proti krvežíznivým zombie a příběh hry.

O herní sérii je velký zájem, nejen ze strany hráčů, ale i vývojářů, a proto na ní pracují hned 3 studia a to Infinity Ward, Treyarch a Sledgehammer Games.

Právě kluci z Infinity Ward svým fanouškům na Twitteru popřáli šťastný nový rok a dodali, že půjde o neuvěřitelných 12 měsíců. Nelze říci, co tím studio myslelo, možná chtějí navázat na méně úspěšný Ghosts a napravit jeho reputaci, možná chystají pokračování Modern Warfare, anebo vyvíjí hru s zcela novým příběhem.

Zkuste si tipnout v anketě, jak bude vypadat nové CoD.

Na jakou dějovou linii by mělo navazovat nové COD ?

Ghosts
Modern warfare
Na zcela novou
Celkem hlasů: 255
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background