background - Nová horrorovka na scéně!
Nová horrorovka na scéně!

Nová horrorovka na scéně!

9. 01. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
3 min čtení

Red Barrles oznámil nový Outlast!

Cesta do lidské mysli a její tajemství. Né vždy je to jen černá a bílá. Usadí se prach a vítězové si uvědomí, kdo má pravdu a kdo lže, kde je dobro a kde zlo. Naše povaha nás tlačí do extrémního násilí a zkaženosti, kterou se snažíme ospravedlnit a dostat se do božího ráje. Stoupá zoufalství společně s falešnou vírou.

Outlast otestuje vaší mysl, která vás bude nutit dělat šílené věci, které budou vaše jediná volba. Horrorovka bude probíhat v novém prostředí s novými charaktery. Samozřejmě bude k mání stará dobrá kamera!

Na hráče se chystá velké překvapení, díky kterému budou více trpět! Série Outlast děsí více jak 3,5 milionu hráčů po celém světě.

Outlast vyjde na podzim 2016 na Xbox One, PS4, PC a Mac.

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background