background - Assassin's Creed letos pravděpodobně vyjde a vezme nás do Říma!
Assassin's Creed letos pravděpodobně vyjde a vezme nás do Říma!

Assassin's Creed letos pravděpodobně vyjde a vezme nás do Říma!

10. 01. 2016
Patrik Hlaváček
0 obrázků
5 min čtení

Není tomu dávno, co jsme psali (ZDE) o tom, že letos žádný velký díl Assassin's Creed nevyjde. Tvrdil to alespoń jeden z vývojářů z Ubisoftu.

vv

O pár dní se však objevila jiná informace, která hovoří o tom, že Asassin's Creed přeci jen výjde a zavede nás do Říma. Tam jsme už jednou byli v období Renesance s Eziem. Tentokrát by se hra měla odehrávat v období 68-49 př.n.l. a přinese nám historické eventy jako například: pád Seleukovské říše, atentát na Aretase III, římského státníka, vojevůdce a literála Lutatiuse Catuluse a další zajímavosti, včetně bitvy o město Pistoia.

Celá hra by měla být z pohledu římského politika, který byl zastáncem republiky a byl jedním z iniciátorů atentátu na Juliuse Ceasera. Marcus Junius Brutus bude světem cestovat pěšky, na koni, ale také lodí. Znamená to prý návrat námořních bitev, které mají být mnohem propracovanější než tomu bylo u Black Flag.

f

Podle dostupných informací je hra hotová POUZE ze 40% a má obsahovat spoustu inovativních funkcí. Vypadá to, že Ubisoft si bude muset pořádně máknout aby stihl hru dodělat.

Více informací se máme dozvědět v dubnu. Jak jsme psali v našem minulém článku. Ubisoft mluvil něco o trilogii, která by se odehrávala v Egyptě, Řecku a ŘÍmě. Kde však leží pravda je otázkou na jejíž odpověď si budeme muset počkat.

Začíná se také proslýchat, že pokud nevýjde nové Assassin's Creed, pak výjde Watch Dogs 2.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background