background - Blíží se konec pirátského stahování her!
Blíží se konec pirátského stahování her!

Blíží se konec pirátského stahování her!

12. 01. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Pro herní vývojáře jsou piráti protivníkem číslo jedna. Často marný boj proti skupinám pirátů, které jsou schopny vytvářet pirátské verze her a následně je sdílet na internetu, bude již brzy možná minulostí. Skupina 3DM bojuje s odemknutí hry Just Cause 3 - neúspěšně.

Kamenem úrazu je ochranný systém Denuvo, kterým právě Just Cause 3 disponuje. Hra vyšla 1. prosince 2015 a dodnes neexistuje žádná pirátská verze. Stejně na tom je i FIFA 16, která vyšla dokonce v září minulého roku.

Zakladatel fóra 3DM Bird Sister k celé situaci napsal: ,,Poslední prvek ochrany je příliš komplikovaný a náš člen Jun snahu skoro vzdal."

Bird Sister věří, že kód lze prolomit. Ovšem obává se, že pokud budou tyto technologie postupovat dále, bude do dvou let nemožné je prolomit.

Je tak možné, že se videoherní průmysl naprosto zbaví pirátství. Ovšem řada studií od protipirátských ochran upouští, například polský CD Projekt.

Najikonickejšie zbrane v hrách

Najikonickejšie zbrane v hrách

Herných žánrov je mnoho. Niekto sa zabaví pri stratégii, iný zas pri logických či športových hrách. No je tu potom pár odvetví, ktoré dokážu zabaviť na celé hodiny, dni ba aj mesiace či roky. Reč je o hrách v štýle ...

24. 06. 2017
Jozef Gorecký
21 min čtení
Koniec módov do GTA V!

Koniec módov do GTA V!

Veľa ľudí zasiahla zdrcujúca novinka. Tvorcovia hry GTA V potvrdili zákaz módov do hry, čiže už neuvidíme žiadne vylepšené GTAčko ani Star Wars mód a hlavne neuvidíme Liberty City mód...

24. 06. 2017
Adam Tomaškovič
6 min čtení
Herné rekordy, ktoré zaujmú

Herné rekordy, ktoré zaujmú

Každý sa snaží spraviť v živote nejaký rekord. Nech je akýkoľvek, jeho prekonaním človek nadobúda hrdosť, motiváciu či uznanie. No čo ak sa nejedná o ľudskú bytosť, ale o herné prostredie? Aj tu sa dajú tvoriť a...

22. 06. 2017
Jozef Gorecký
16 min čtení
background