background - Blíží se konec pirátského stahování her!
Blíží se konec pirátského stahování her!

Blíží se konec pirátského stahování her!

12. 01. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Pro herní vývojáře jsou piráti protivníkem číslo jedna. Často marný boj proti skupinám pirátů, které jsou schopny vytvářet pirátské verze her a následně je sdílet na internetu, bude již brzy možná minulostí. Skupina 3DM bojuje s odemknutí hry Just Cause 3 - neúspěšně.

Kamenem úrazu je ochranný systém Denuvo, kterým právě Just Cause 3 disponuje. Hra vyšla 1. prosince 2015 a dodnes neexistuje žádná pirátská verze. Stejně na tom je i FIFA 16, která vyšla dokonce v září minulého roku.

Zakladatel fóra 3DM Bird Sister k celé situaci napsal: ,,Poslední prvek ochrany je příliš komplikovaný a náš člen Jun snahu skoro vzdal."

Bird Sister věří, že kód lze prolomit. Ovšem obává se, že pokud budou tyto technologie postupovat dále, bude do dvou let nemožné je prolomit.

Je tak možné, že se videoherní průmysl naprosto zbaví pirátství. Ovšem řada studií od protipirátských ochran upouští, například polský CD Projekt.

Seven the Days Long Gone

Seven the Days Long Gone

RPG z ptačí perspektivy? Prvně jsem si říkal, že když hra spojí tyto dvě slova bude skvělá! No, pak takováto hra opravdu přišla. Seven the Days Long Gone měla být skvělá hra. Bohužel se to nestalo. Možná, kdyby...

12. 12. 2017
Kryštof Friedel
10 min čtení
background