background - Blíží se konec pirátského stahování her!
Blíží se konec pirátského stahování her!

Blíží se konec pirátského stahování her!

12. 01. 2016
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Pro herní vývojáře jsou piráti protivníkem číslo jedna. Často marný boj proti skupinám pirátů, které jsou schopny vytvářet pirátské verze her a následně je sdílet na internetu, bude již brzy možná minulostí. Skupina 3DM bojuje s odemknutí hry Just Cause 3 - neúspěšně.

Kamenem úrazu je ochranný systém Denuvo, kterým právě Just Cause 3 disponuje. Hra vyšla 1. prosince 2015 a dodnes neexistuje žádná pirátská verze. Stejně na tom je i FIFA 16, která vyšla dokonce v září minulého roku.

Zakladatel fóra 3DM Bird Sister k celé situaci napsal: ,,Poslední prvek ochrany je příliš komplikovaný a náš člen Jun snahu skoro vzdal."

Bird Sister věří, že kód lze prolomit. Ovšem obává se, že pokud budou tyto technologie postupovat dále, bude do dvou let nemožné je prolomit.

Je tak možné, že se videoherní průmysl naprosto zbaví pirátství. Ovšem řada studií od protipirátských ochran upouští, například polský CD Projekt.

Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Origin ponúka zadarmo prvý Dead Space

Služba Origin sa zčasu načas snaží hráčov zaujať hrami, ktoré dávajú k dispozícii doslova "na účet podniku". Pokiaľ teda nemáte Origin Access, ktorý za smiešne 4 eurá mesačne umožňuje hrať hry ako...

15. 02. 2018
Alex Barna
5 min čtení
background