background - Ubisoft ukazuje 2 hodiny streamu FC Primal
Ubisoft ukazuje 2 hodiny streamu FC Primal

Ubisoft ukazuje 2 hodiny streamu FC Primal

14. 01. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
4 min čtení

Far Cry Primal se nám znovu ukazuje!

Ubisoft nahrál 2 hodinový stream ze hry, kde ukazuje jak by přibližně hra měla finálně vypadat. Je zde vidět, jak si můžete ochočit zvířata, která vám budou sloužit prakticky ke všemu od svezení se až po pomoc při dobývání vesnice. Také nás nechal podívat se na pár zbraní v inventáři, kde je například klasický luk, oštěp, sekera nebo věc připomínající kouřový granát, který dokáže omámit pračlověka a vy ho pak můžete použít jako zbraň na určitý čas.

Tvůrci nezapomněli na starý dobrý " crafting ", který umožňuje výrobu zbraní, batohů a spoustu dalších věcí, díky kterým se budete zlepšovat.

Nejlepší částí je lovení za pomocí ochočených predátorů, při kterém se tiše plížíte a sledujete pomocí loveckého vidění tepelnou stopu zvěře, kterou chcete ulovit a ukázat kdo je tady na vrcholu potravinového řetězce.

Grafická část hry je opravdu pozoruhodná! Na videu je možné si všimnout detailů, které vypadají opravdu fantasticky! Je vidět, že Ubisoft tolik makal na tom, aby FC v době kamenné vypadalo natolik skvěle, že jim bohužel nezbyl čas na fanoušky očekávaný multiplayer. Třeba Ubisoft ještě překvapí!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Burnout Paradise sa dočká remasteru!

Neexistuje závodná hra, pri ktorej sa viete vyblázniť podobne ako v Burnout Paradise. Rýchle a ničím neobmedzované závody, gigantické demolačné derby odohrávajúce sa priamo na diaľnici, skákanie cez...

22. 02. 2018
Alex Barna
3 min čtení
Assassin’s Creed Dynasty?

Assassin’s Creed Dynasty?

Áno, vidíte správne. Nie je to ani pol roka, odkedy sme sa dočkali posledného vydania hry zo série assassínov. Ako to už u Ubisoftu býva zvykom, opäť sa našiel poslušný zamestanec a v rozhovore pre ...

19. 02. 2018
Adam Tomaškovič
2 min čtení
background