background - Teslasuit pociť hru na vlastní kůži!
Teslasuit pociť hru na vlastní kůži!

Teslasuit pociť hru na vlastní kůži!

16. 01. 2016
Daniel Polák
0 obrázků
7 min čtení

Na Kickstarteru se objevil nový projekt!

Každý herní nadšenec by měl zpozornit a číst. Teslasuit je první oblek, který vám umožní pocítit virtuální realitu. Jeho elektro - hmatový systém vám umožní osahat věci uvnitř jakékoli hry!

Tesla se dělí na dva druhy Prodigy a Pioneer. Rozdíl mezi nimi je ve frekvencích a větrání obleku. Prodigy má 52 frekvencí a Pioneer jen 16. Teslasuit přenáší pocity do vašeho těla přes neuromaskulární elektrické simulace, které jsou používané při tréninku atletů či rehabilitacích. Oblek přiléha na kůži, stane se tak vaší součástí. TelePresence vytváří řadu hmatových vjemů jako například kulku či výbuch, také lehké doteky jako objetí či drobný kontakt. Technologie se skládá z vodivé nitě vystužené neoprénovým vnějším pláštěm což dodává obleku voděodolnost a omyvatelnost.

Teslasuit je jediný svého druhu, který dokáže kontrolovat virtuální klima. Jeho baterie vydrží po jednom nabití 2 hodiny, ale nabíjí se 4 dny.

Prodigy celotělový oblek Má 52 - kanálovou hmatovou odezvu a Climate Control Systems. Řídící jednotka je napájena baterií, která se nabíjí až 4 dny. S Climate Control System, baterie vydrží až 2 hodiny na jedno nabití. Teslasuit Prodigy je dodáván se softwarem packem. Jedná se o dražší verzi.

Pioneer celotělový oblek Má 16-kanálovou hmatovou odezvu. Řídicí jednotka je napájená baterií, která se nabíjí také až 4 dny. Teslasuit Pioneer je dodáván se software packem. Jde o levnější verzi.

Také je možné pořídit si zvlášť bundu a kalhoty, které vám spolu dají dohromady jeden z obleků. Ke každému obleku dostanete SDK software development kit, který obsahuje haptickou knihovnu a editor, ve kterých lze nastavit předvolba animace, řídíci kanál, ovládání. SDK je kompatibilní s iOS, Androidem, Linux, MacOS, Windows a Bluetooth

První hra, která byla vyvinuta pro Teslasuit je Digitální Paintball. Multiplayer hra s plnou podporou hmatové odezvy. Na hře spolupracovali profesionální hráči Paintballu.

Projekt je možné podpořit na KickStarteru. Každá podpora posouvá Tesla Studios dál.

Oblek by měl přijít na trh v září 2016!

Top 5: Nejlevnější nákup her

Top 5: Nejlevnější nákup her

PC

Ahoj, dnes jsem si připravil takový malý speciál. Z názvu víte o co jde, takže jdeme na to! G2A Tak jo, přiznejmě si, že i když někteří z nás nemají rádi Šedý trh, u prodeje...

22. 01. 2018
Kryštof Friedel
6 min čtení
Nový král?

Nový král?

Nazdar, dnes se podíváme na Steam, teda na jeho konkurenta. Ne, zase špatně. Dnes se podíváme na platformu, která slibuje, že sesadí krále digitálních kopií z trůnu. Že jste o tom neslyšeli? Není se...

21. 01. 2018
Kryštof Friedel
4 min čtení
background